apel o krew baner www.legionhdk.pl.jpg

  • Znajdziecie tutaj Apele o Krew a więc prośby zwykłych ludzi o pomoc dla ich rodzin, dzieci czy znajomych. Oddawanie krwi jest Waszym Darem Życia dla naszego społeczeństwa, każda kropla przekazanego bezcennego leku wykorzystywana jest by pomagać – leczyć i uzdrawiać innych!
  • Oddawanie krwi ” dla kogoś „ w wielu przypadkach jest źle odbierane, mówi się, iż jest to zmuszanie rodzin do aktywnego szukania pomocy i nakłaniania nowych ludzi do oddawania krwi. Należy jednak pamiętać, że wielokrotnie szpitale są obciążone tak wieloma potrzebującymi osobami (wypadki) jak również w pewnych okresach jak wakacje, ferie, czas świąteczny kiedy to aktywność honorowych dawców krwi jest po prostu o wiele mniejsza!
  • Zgłoszenia o potrzebie krwi często dotyczą danych grup krwi, jakich dana placówka medyczna potrzebuje. Jednak chcąc pomóc, nie musisz mieć grupy krwi takiej jak osoba potrzebująca, liczy się fakt donacji na daną osobę. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w zamian wyśle taką, jaka jest potrzebna choremu.
  • Ważne jest, by krwiodawca w miarę możliwości oddał krew w pobliżu miejsca leczenia osoby chorej, by nie dochodziło do niepotrzebnych problemów związanych z transportem czy bezsensownym oddaniem na drugim końcu Polski.
  • Jeżeli chcesz pomóc, znajdź potrzebujących z Twoich okolic. Wybierz zaznaczony punkt na mapie i wejdź w ich zakładkę – znajdziesz tam potrzebne dane i lokalizację leczenia chorej bądź rannej w wypadku osoby.
  • Potrzebujesz pomocy, ktoś z Twojej rodziny jest chory lub uległ wypadkowi i potrzebuje krwi, zapoznaj się z wytycznymi :

 apele o krew krwiodawstwo pomoc legionhdk


Mapa:

Znajdź osobę w poszczególnych placówkach medycznych. W punktach na mapie znajduje się link  pod którym dowiesz  się o danych osoby potrzebującej oraz jak poinformować rodzinę o ofiarowanej pomocy.

 Legenda:

placowki medyczne bez podopiecznych apele o krew legionhdk

placowki z podopiecznymi potrzebujacymi krwi apele o krew legionhdk 

Ostatnio opublikowane

 

  Apel na ratunek Agata Kraśniewska legionhdk krwiodawstwo oddaj krew  Apel o krew Jakub Jakubowski krwiodawstwo legionhdk    Apel na ratunek Irena boguslawskaapel o krew legionhdk  pilny-apel-o-krew-22-antos-gdansk-krwiodawstwo-oddaj-krew-legionhdk  apel-o-krew-robert-tkaczyk-krwiodawstwo-oddaj-krew-legionhdk  piotr-kociecki-apel-na-ratunek-apel-o-krew-legionhdk  apel-na-ratunek-karolinaapel-o-krew-legionhdk    piort-osman-apel-na-ratunek-apel-o-krew-legionhdk     apel-barbara-otwock-apel-o-krew-krwiodawstwo-oddaj-krew-legionhdk    Apel Maria apel o krew legionhdk   Apel na ratunek Marcin Bączkowski apel o krew legionhdk     Warszawa Inirigandi Apel na ratunek krzysztof swiecki legionhdk  Apel 33 na ratunek Robertj apel o krew legionhdk Apel o krew krwiodawstwo oddaj krew legionhdk Roman wakacyjny apel o krew legionhdk  apel marcel wawrzyniak legionhdk  Apel o krew Jan grabowski legionhdk  Apel Robert legionhdk  5Apel na ratunek Maciej apel o krew legionhdk Apel o krew Emilii legionhdk

 Nieaktualne

PILNY APEK O KREW Dariusz Rosik legionhdk  apel-na-ratunek-zuzanna-apel-o-krew-legionhdk Zmarl Apel na ratunek Stanisław Kołcz apel o krew legionhdk krwiodawstwo oddaj krew życie    Apel Monika wstega Apel na ratunek Grazyna zmarla Pilny Apel na ratunek Krystyna krwiodawstwo oddaj krew legionhdk  apel o krew Barbara Koszarek legionhdk krwiodawstwo oddaj krew 2apel-na-ratunek-grazyna-apel-o-krew-legionhdk Apel na ratunek Oliwier


Opublikowane na Facebook’u

Apele na Facebook’u – kliknij


Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *