apel o krew Barbara Koszarek legionhdk krwiodawstwo oddaj krew 2

 • APEL NIEAKTUALNY
 • Otrzymaliśmy maila z podziękowaniem za Waszą pomoc:

  „…
  Na dzień dzisiejszy pragnę podzielić się z wami dobra nowina! moja siostra Barbara Koszarek jest w dobrym stanie i białaczka cofnęła się! jest tez minus wykryto u niej guza na mózgu! Ale na chwile obecna nie potrzebuje krwi!! Jest dobrze i modlimy się aby było jeszcze lepiej!!! W chwili obecnej wiec pragnę anulować apel o krew!!! gdyż nie jest ona konieczna a nie chcemy zabierać jej innym!!!! Dziękuje z całego serca wam i wszystkim ludziom dobrej woli!!!! którzy oddawali dla niej krew!!!

  Z serdecznymi pozdrowieniami Paulina L-P.”
Zgłaszający Apel:

 • Paulina Lacniak-Palider
  Mail: <pajkapola@gmail.com>
  Numer telefonu: 9057821687
  Pokrewieństwo z osobą poszkodowaną: jestem rodziną

Dane osoby potrzebującej:


 • Barbara Koszarek
  Grupa Krwi: B Rh +
  Nazwa i adres szpitala: Dolnośląskie Centrum transplantacji komórkowych z krajowym bankiem dawców szpiku
  Oddział: Oddział DCTK Barbara Koszarek

Opis potrzebującego:

 • Moja siostra została zdiagnozowana z ostra białaczka szpiku kostnego w 7-miesiacu ciąży. W domu czeka na nią 4-dzieci a piąte ma przyjść na świat pod warunkiem ze do zabiegu zgromadzony zostanie zapas krwi, gdyż grozi jej wykrwawienie na stole. Oprócz tego moja siostra non stop otrzymuje krew dla wzmocnienia i będzie jej potrzebować cały czas dlatego prosimy o pomoc!!! Bez krwi jej szanse są marne.
  Proszę o Waszą pomoc!

Pamiętaj także:

 • Zgłoszenia o potrzebie krwi często dotyczą danych grup krwi, jakich dana placówka medyczna potrzebuje. Jednak chcąc pomóc, nie musisz mieć grupy krwi takiej jak osoba potrzebująca, liczy się fakt donacji na daną osobę. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w zamian wyśle taką, jaka jest potrzebna choremu.
 • Ważne jest, by krwiodawca w miarę możliwości oddał krew w pobliżu miejsca leczenia osoby chorej, by nie dochodziło do niepotrzebnych problemów związanych z transportem czy bezsensownym oddaniem na drugim końcu Polski.

Dodatkowe

 • Potrzebujesz pomocy, ktoś z Twojej rodziny jest chory lub uległ wypadkowi i potrzebuje krwi, zapoznaj się z wytycznymi :

apele o krew krwiodawstwo pomoc legionhdk

Opublikowane Apele o Krew – Mapa

 • Aby znaleźć potwierdzone, opublikowane apele prosimy o obserwowanie modułu: Apele o Krew

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę