Apel o krew krwiodawstwo oddaj krew legionhdk Roman


Zgłaszający Apel:


Dane osoby potrzebującej:


 • Roman Micielski

  Grupa Krwi: A Rh +
  Nazwa i adres szpitala: Szpital Zakonu Bonifratrów Kosynierów Gdyńskich 61,
  93-357 Łódź

  Oddział: wewnętrzny

Opis potrzebującego:


 • Mój tato Roman Micielski ma obecnie 67 lat i od roku choruje na nieoperacyjnego raka lewego płuca, przeszedł także operację By-passy (bezpośrednia rewaskularyzacja mięśnia sercowego, pomostowanie aortalno-wieńcowe), choruje także na cukrzycę. W tej chwili transfuzja  krewi jest niezbędna aby mój tato mógł dalej żyć. Jest to jedyna szansa na wzmocnienie jego organizmu i poprawienie wyników morfologii. Mój tato jest dobrym człowiekiem, który pragnie żyć! Proszę o pomoc, z góry dziękuje za ten bezcenny dar.

Pamiętaj także:

 • Zgłoszenia o potrzebie krwi często dotyczą danych grup krwi, jakich dana placówka medyczna potrzebuje. Jednak chcąc pomóc, nie musisz mieć grupy krwi takiej jak osoba potrzebująca, liczy się fakt donacji na daną osobę. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w zamian wyśle taką, jaka jest potrzebna choremu.
 • Ważne jest, by krwiodawca w miarę możliwości oddał krew w pobliżu miejsca leczenia osoby chorej, by nie dochodziło do niepotrzebnych problemów związanych z transportem czy bezsensownym oddaniem na drugim końcu Polski.

Dodatkowe

 • Potrzebujesz pomocy, ktoś z Twojej rodziny jest chory lub uległ wypadkowi i potrzebuje krwi, zapoznaj się z wytycznymi :

apele o krew krwiodawstwo pomoc legionhdk


Opublikowane Apele o Krew – Mapa

 • Aby znaleźć potwierdzone, opublikowane apele prosimy o obserwowanie modułu: Apele o Krew

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *