Aby w szybki i zrozumiały sposób przekazać podstawowe informacje dotyczące krwiodawstwa, przygotowaliśmy migawki graficzne. Dodatkowo podzieliliśmy je na kilka tematów, które będziemy stopniowo rozwijać i udoskonalać. Należy jednak pamiętać, iż jest to uproszczony przekaz. Więcej szczegółów znajduje się poniżej spisu treści lub należy poszukać na naszej stronie!
    Jeżeli korzystasz z Facebooka, w łatwy i wygodny sposób wpisując dany temat w #hashtagu znajdzisz wszystkie kolejne grafiki danego tematu. Dostępne hashtagi to: #krewinfoogolne #krewinfociekawe #krewinfostatystyki #krewinfomity oraz #funny. Wszystkie także znajdują się pod #legionhdk.

krew info statystyki oddaj krew krwiodawstwo legionhdk

  • Prosimy o kontakt w razie znalezienia błędów czy informacji, które mogłyby uzupełnić dane tematy na maila: hdklegion@gmail.com lub info na priv na naszym funpage  Legion Klub HDK  – dziękujemy!
  • Wybierz interesujący temat i kliknij!

# krew info statystyki

# Grupy krwi w Polsce
# Stosunek Rh+ i Rh- w Polsce
# Skład krwi i osocza
 razem dla dawcow znizki dla hdk krwiodawstwo oddaj krew legionhdk krwiodawstwo

  • Honorowy Krwiodawco! – korzystaj ze zniżek dla HDK, które wspólnie z innymi Klubami zdobyliśmy dla Ciebie!
  • Razem dla Dawców – ogólnopolski program zniżek dla krwiodawców, który posiada Honorowy Patronat Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża!

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *