krwiodawstwo zarzad klubu wolontariusze legionhdk

„Spotkać się z ludźmi, którzy czynili większy postęp na drogach doskonałości!”

Św. Ojciec Pio    

  • Jesteśmy grupą ludzi w różnym wieku, o różnorodnych wizjach i poglądach, dzieli nas wiele, ale łączy jedna wspólna idea:
    propagowanie Honorowego Krwiodawstwa
  • Naszym celem jest rozwój i krzewienie idei krwiodawstwa, zapewnienie i polepszenie warunków jakie są na Akcjach Krwiodawstwa i w życiu codziennym dawców.
  • Najważniejszym elementem naszej działalności miałoby być uruchomienie systemu zniżek w projekcie „Legion Dawcom” na terenie całej Polski oferowanych przez przedsiębiorców, urzędy, instytucje oraz ośrodki pragnące nam pomóc. Korzystać z nich będą mogli krwiodawcy, wolontariusze oraz wszyscy wspierający naszą działalność.
  • Starania Naszego Klubu nie mają na celu zakłócenia pracy innych klubów, które rozpoczęły swoją działalność przed nami. Chcielibyśmy z nimi współpracować i wspólnie działając powiększać nasze klubowe grona o nowych członków. Jeżeli jesteście sympatykami jakichkolwiek jednostek, urzędów, czy też klubów, które już działają, prosimy o kontakt a pomożemy Wam dołączyć w ich szeregi lub zaproponujemy naszą ofertę.
  • Rozpoczęliśmy naszą działalność w Legionowie, gdzie zainteresowaliśmy ludzi chętnych nas wesprzeć w początkowej fazie działalności. Nie zamykamy jednak drzwi przed dawcami z innych miejscowości czy powiatów chcących przyłączyć się do naszego klubu. Szukamy ludzi takich jak my, pełnych zapału i wiary.
  • Nazwa klubu wzięła się z oznaczenia podstawowej i największej jednostki taktycznej armii rzymskiej, ma przypominać że jednocząc się – zdziałamy więcej!
  • Klub HDK PCK LEGION jest w strukturach Oddziału Rejonowego PCK w Legionowie oraz Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

 

W obecnych, zabieganych czasach warto się zatrzymać i spojrzeć wokół.
Wierzymy, że są wśród Was chętni do niesienia pomocy.

„Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś. Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś.”

Stanisław Lem 

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *