* Przypominamy, iż Klubowiczem może być krwiodawca z dowolnego miejsca w Polsce.

Informacje ogólne:

 • Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy zestawy upominków, z których możecie skorzystać.
 • Sami zdecydujcie który zestaw jest Wam najbliższy. Po zapoznaniu się z zestawami pamiętajcie uzupełnić FORMULARZ UPOMINKÓW oraz przesłać potwierdzenie przelewu w celu szybszej weryfikacji.
 • Upominki otrzymują wszyscy klubowicze, którzy opłacili składkę PCK w danym roku. Osoby, które dołączają do nas spoza regionów działania lub też opłacają składkę internetowo proszeni są o uprzednie uzupełnienie formularzy w PROFILU KLUBOWICZA zawierające przede wszystkim dane adresowe i kontaktowe potrzebne do wysyłki.
 • Klub nie odpowiada za błędne pozostawienie danych lub też ich brak.

  ***  
  PROFIL KLUBOWICZA – kliknij   ***


Warto wiedzieć!

 • Z uwagi na proponowane wytyczne Ministerstwa Zdrowia o ujednoliceniu legitymacji Honorowego Dawcy Krwi i przyszłe ograniczenia możliwości ich wydawania przez podmioty dotychczas je wystawiające w ramach opłaty składki członkowskiej każdy nowy członek może otrzymać naszą legitymację Klubową.
 • Prosimy o zaznaczenie swojej decyzji w formularzu upominków oraz podanie numeru obecnej legitymacji HDK.
 • Legitymacje przez nas wystawiane są już częściowo uzupełnione tj. posiadają numer przypisany do krwiodawcy oraz mają wklejkę opłaty rocznej PCK.
 • Dołączając do nas w ramach podziękowania i wspólnej idei honorowego krwiodawstwa możecie wybrać „UPOMINKI”, które najbardziej Wam się podobają.
 • Wybrane prezenty wysyłane będą w zależności od wielkości poprzez Kuriera lub wysyłkę listowną poleconą POCZTĄ POLSKĄ. Wysyłka upominków leży po stronie Klubu, który opłaca ją ze składki rocznej PCK.
 • Osoby mieszkające w pobliżu naszych oddziałów będą miały możliwość odebrania upominków osobiście na akcjach lub też od naszych działaczy bez potrzeby dodatkowej opłaty za wysyłkę tj. upominki nr 1-5 otrzymuje klubowicz po opłaceniu standardowej składki 25 zł. Pozostałe są wydawane po dobrowolnej wpłacie na działalność klubu w wysokości odpowiednio koszulka – 35 zł a zestaw 2017 – 75 zł.

 • Koszulki klubowe będą dopiero w grudniu, czekamy na zgłoszenia byśmy mogli zamówić pierwszą większą partię! Po opłaceniu składki członkowskiej oraz uzupełnieniu formularza upominków prosimy dodatkowo przesłać informacje o chęci otrzymania odpowiedniej koszulki mailowo:
  Temat: KOSZULKA LEGIONU
  Dane: Kolor (biała, czarna) Rodzaj (damska, męska) Rozmiar (S,M,L,XL,XXL, 3XL)
  Mail: hdklegion@gmail.com

2017-koszulka-krwiodawcy-kubek-legitymacja-hdk-zastawienie-upominkow-2017


 

    upominki-nr-7-zestaw-2017-legitymacja-klub-hdk-pck-legion-legionhdk-krwiodawstwo-oddaj-krew


Darowizna na poczet działalności Klubu Legion

 • Istnieje możliwość wpłacania darowizny, która będzie wykorzystana w 100% przez nasz Klub. Należy w nazwie przelewu wpisać „dobrowolna wpłata na działalność Klubu Legion” a potwierdzenie przesłać na maila: hdklegion@gmail.com

Dane do przelewu

 • Oddział Rejonowy PCK w Legionowie
 • Bank Millenium Legionowo
 • Nr konta: 41 1160 2202 0000 0002 4989 4570
 • z wybranym dopiskiem:
  „ 2017 składka PCK Klubu Legion ” ( 25 zł )
  „ 2017 dobrowolna wpłata na działalność Klubu Legion ” ( każda wpłata powyżej 25 zł )
 • w obu przypadkach należy potwierdzenie wpłaty wysłać poprzez moduł poniżej formularza zgłoszeniowego, lub bezpośrednio na maila: legionhdk@gmail.com

Formularz Klubowicza

 

Potwierdzenie wpłaconej składki

IMIĘ I NAZWISKO (wymagane)

ADRES EMAIL (wymagane)

Aby formularz był kompletny prosimy załączyć potwierdzenie przelewu.

Przepisz kod z obrazka poniżej

captchaInformacje uzupełniające

 • Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do jednego z największych stowarzyszeń na świecie, w naszym przypadku Polskiego Czerwonego Krzyża. Zachęcamy do wstępowania do jednostek organizacyjnych, działających w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania, pracy, służby bądź nauki. W razie potrzeby możecie zwrócić się do nas z prośbą o ich zlokalizowanie.
 • Wychodząc naprzeciw wielu krwiodawcom, którzy do nas piszą postanowiliśmy rozwinąć się i dać Wam możliwość współtworzenia jednego z najprężniej rozwijających się Klubów HDK PCK w Polsce. Już teraz możesz być jednym z nas pomagając nam i wspierając naszą działalność.

 • Zanim do nas dołączysz powinieneś wiedzieć:
  *
  Członkiem Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża może zostać każdy honorowy dawca krwi, (bez względu na miejsce zamieszkania) który:

  – wyraził wolę wstąpienia do PCK,
  – zobowiązał się do honorowego oddawania krwi lub jej składników co najmniej raz w roku kalendarzowym,
  – ze względu na stan zdrowia nie może oddawać krwi, lecz aktywnie uczestniczy w pracach klubu HDK PCK.
  *
  Honorowy dawca krwi może być członkiem tylko jednego klubu HDK!
  * Członek klubu Legion, który mieszka poza rejonem naszej działalności bez względu na to czy jest uczniem, studentem a opłaci roczną składkę członkowska w wysokości 25 zł, otrzyma od nas jako podziękowanie małe podarunki.
  * Składka PCK jest elementem statutowym, dającym możliwość funkcjonowania zarówno klubów jak i oddziałów rejonowych w strukturach, w których się znajdują. Jest ona zatem wykorzystywana w 50% przez oba podmioty wzajemnie się wspierające. Wysokość składki we wszystkich Klubach krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża wynosi 25 zł.
  * Korzystając z naszych dotychczasowych doświadczeń i wsparcia wielu Partnerów postanowiliśmy tworzyć i przekazywać Wam nasze elementy promujące krwiodawstwo, o które często pytacie – czekamy także na Wasze propozycje, które mogą się szybko ziścić!

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę