• Poniższe elementy są dedykowane dla Honorowych Dawców Krwi oraz działaczy Polskiego Czerwonego Krzyża propagujących krwiodawstwo.
  • Powstały w ramach projektu Legion Dawcom i przy współpracy z naszymi Partnerami.
  • Ze względu na prośby przyjaciół  z innych Klubów jak również samych krwiodawców, z którymi się spotykamy czy rozmawiamy na łamach Facebook’a,  tworzone dla nas gadżety będą dostępne także u naszych Partnerów w sprzedaży.
  • Nie oznacza to jednak, iż nasz klub czerpie z tego korzyści. Firmy z nami współpracujące odpowiadają bezinteresownie pomagając nam tworzyć ciekawe i pożądane przez Was gadżety. Ilość ich jest jednak ograniczona, dlatego też nie są w stanie przekazywać ich nieodpłatnie wszystkim krwiodawcom. Część, którą otrzymujemy na nasze Akcje Krwiodawstwa trafia bezpośrednio w ręce krwiodawców razem z nami oddających krew. Pozostali zainteresowani krwiodawcy z innych regionów mogą je wygrać podczas naszych wydarzeń czy konkursów na funpage’u lub też nabyć je bezpośrednio w sklepach tych firm.
  • Niebawem poczynimy starania, by istniała możliwości przekazywania ich także innym klubom krwiodawstwa w Waszych okolicach.
  • Przedsiębiorcy, chcący nam pomagać mogą do nas pisać byśmy wspólnie organizując akcje krwiodawstwa mogli podziękować choć małym drobiazgiem. Istnieje możliwość nanoszenia Waszych logotypów na poniższe elementy (oprócz Dekalogu – jest on zastrzeżony)

Dekalog Krwiodawcy

Dekalog Honorowego Krwiodawcyy PCK surge polonia legionhdk


Koszulki dla Honorowych Dawców Krwi

koszulki dla honorowych dawcow krwi surge polonia legionhdk


Kubeczki Honorowych Dawców Krwi

 kubeczki dla honorowego dawcy krwi TABgraf legionhdk


Kalendarze Honorowego Dawcy Krwi

kalendarz honorowego dawcy krwi TABgraf krwiodawstwo oddajkrew legionhdkPolub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *