kalendarz honorowego dawcy krwi TABgraf krwiodawstwo oddajkrew legionhdk

 • Projekt kalendarza został stworzony ponownie przez Agencję Reklamową TABgraf, która od lutego 2015r. z nami współpracuje pomagając nam w tworzeniu grafik na nasze gadżety oraz stronę internetową.
 • Jest on dedykowany przede wszystkim dla naszych klubowiczów. Każdy, kto do nas dołączy dostaje jeden z nich by mógł pamiętać tak o swoim Darze Serca jak i o nas, klubie, który stara się sprostać Waszym oczekiwaniom.

Nasze wsparcie!

wsparcie kalendarzy urzad miasta legionowo starostwo powieatowe legionowo krwiodawstwo legionhdk

 • Druk połowy kalendarzy jest sponsorowany przez nasze urzędy:
  – Starostwo Powiatowe w Legionowie (strona urzędu – kliknij)
  – Urząd Miasta Legionowo (strona urzędu – kliknij)
  Otrzymane wsparcie będzie bezpośrednio przekazywane na naszych Akcjach Krwiodawstwa w ręce klubowiczów z miasta i powiatu legionowskiego
  , ilość jest ograniczona więc prosimy o zwracaniu się do nas już na pierwszej akcji w dniu 10 stycznia podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która będzie jednocześnie drugą rocznicą powstania Klubu Legion.
 • Pozostałe Kalendarze zakupione przez nas będą dla naszych Klubowiczów z odleglejszych miejsc, gdzie wyślemy je pocztą. Jednakże prosimy o wcześniejszy kontakt, gdyż mamy już dość sporą społeczność w całej Polsce.
 • W razie chęci dołączenia do klubu prosimy o zapoznanie się i wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: Dołącz do nas

Kontakt
Nasz Kalendarz Krwiodawcy
Zobacz także:

 • Zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych osiągnięć i dokonań, które są wizytówką nie tylko naszego Klubu ale i samych krwiodawców w całej Polsce: Nasze osiągnięcia w krwiodawstwie


razem dla dawcow znizki dla hdk krwiodawstwo oddaj krew legionhdk krwiodawstwo

 • Honorowy Krwiodawco! – korzystaj ze zniżek dla HDK, które wspólnie z innymi Klubami zdobyliśmy dla Ciebie!
 • Razem dla Dawców – ogólnopolski program zniżek dla krwiodawców, który posiada Honorowy Patronat Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża!

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę