koszulki dla honorowych dawcow krwi surge polonia legionhdk

Surge Polonia

 • Firma Surge Polonia wspiera naszą działalność od listopada 2014r. przekazując swoje koszulki na niektóre z naszych akcji krwiodawstwa. Są one bezpośrednio rozdawane dla krwiodawców, którzy zechcą oddawać krew i bawić się wraz z nami!
 • Wspólnie organizowaliśmy konkursy dla krwiodawców na łamach Facebooka i promowaliśmy tak ideę honorowego krwiodawstwa jak i patriotyzmu.
 • W odpowiedzi na naszą prośbę pomogli nam w kilku wydarzeniach. Najważniejszymi z nich było stworzenie „Koszulki Honorowego Dawcy Krwi” oraz „Dekalogu Honorowego Dawcy Krwi” – kliknij, by zobaczyć opis, które wspólnie z dumą możemy teraz Wam przedstawiać.

 • Oto kilka miłych słów od nich …
 • „Każda akcja, która na celu ma zbieranie krwi dla ratowania życia innych jest szlachetna, jest czynem patriotycznym. Każdemu dawcy należy się szacunek. Oddana krew to dar dla Ojczyzny, dla naszych rodaków. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom, organizatorom akcji oraz wszystkim co wspierają akcje krwiodawstwa. Nasza Marka Surge Polonia jako mały gest podziękowania wspiera akcje przekazując dla dawców oraz wolontariuszy patriotyczne koszulki oraz udziela rabatu – 20% dla wszystkich honorowych dawców krwi w Polsce. Jednym z naszych najważniejszych celów jest promowanie współczesnego patriotyzmu, do którego oddawanie krwi jak najbardziej się zalicza”

Pozdrawiamy
Surge Polonia


Koszulka Honorowego Dawcy KrwiGdzie można ją dostać?

 • Początkowo projekt zakładał przeznaczenie koszulek dla naszych klubowiczów oraz krwiodawców oddających krew razem z nami. Bardzo szybko zauważyliśmy duże zainteresowanie wśród krwiodawców z całej Polski i wraz z Surge Polonia podjęliśmy decyzję o możliwości jej kupna bezpośrednio ze sklepu internetowego www.surgepolonia,pl.
 • Koszulkę będzie można dostać na wybranych akcjach krwiodawstwa Klubu Legion i nie tylko, w naszych konkursach, wydarzeniach czy wspólnych zabawach.
 • Istnieje także możliwość wsparcia akcji przez instytucje, stowarzyszenia czy nawet same Centra Krwiodawstwa, które mogą zakupić koszulki dla swoich krwiodawców z nadrukiem swoich logotypów. Pytania prosimy kierować mailowo bezpośrednio do Działu Marketingu: marketing@surgepolonia.pl
 • Poniżej grafika i linki bezpośrednio do koszulek w sklepie.

 koszulka biala czarna honorowego dawcy krwi surge polonia legionhdk


Koszulki patriotyczne męskie Serce HDK (  CZARNE ) dostępne – kliknij / chwilowo nie dostępne

 


KOD RABATOWY!

kod rabatowy surge polonia legionhdk krwiodawstwo koszulka
 • W odpowiedzi na naszą prośbę i wedle obietnicy każdy, kto użyje kodu rabatowego uzyska upust – 25% na zakup koszulek dla Honorowych Dawców Krwi !

 

Koszulka termoaktywna Układ Krwionośny

 • Patriotyzm to palące uczucie, które opanowuje całe ciało. Pompowane przez serce żyłami, przenika do wszystkich komórek ciała i nie daje spokoju. Nie da się go łatwo opisać, ale ma jedną niesamowitą cechę – potrafi łączyć miliony biało-czerwonych serc.
 • Poniżej grafika z linkiem bezpośrednio do koszulki w sklepie.

uklad krwionosny surge polonia legionhdk


Kontakt z Surge Polonia

Strona internetowa: www.surgepolonia.pl

logo fejsa male 25 legionhdk
Surge Polonia – bądź na bieżąco!

Biuro Surge Polonia

Krakowska 19-23
50-424 Wrocław

Magazyn i odbiory osobiste

Krakowska 17
50-424 Wrocław

Infolinia i pomoc online

Od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00
Pod numerem telefonu: 790 239 474
mailowo: sklep@surgepolonia.pl


Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *