Zmiana?!  W jakim celu?

 • Działamy już od ponad roku, nasze działania zataczają coraz większe kręgi i wymagają ciągłych zmian oraz dostosowywania się do coraz wyżej stawianej przez nas samych poprzeczki.
 • Zmiana Strony Internetowej a co za tym idzie naszego wizerunku wisiała nad nami od dłuższego czasu. Wiele osób coraz to z odleglejszych miejsc w Polsce prosiło nas o informacje dotyczące całego kraju jak również sygnalizowało że strona, która jest mocno odwiedzana przez krwiodawców ale i przez instytucje, organizacje mocno nawiązuje do powiatu legionowskiego skupiając się przede wszystkim na działalności w tym regionie.
 • Modernizacja strony nie ma na celu odcięcia się od naszego pierwotnego miejsca działania dzięki któremu tyle zawdzięczamy i nadal w nim będziemy służyć zawsze podkreślając ,iż wszystko zaczęło się w Legionowie.
 • Nasza metamorfoza dotyczy priorytetów tematycznych, ułatwieniu i poprawieniu informacji dotyczących bezpośrednio krwiodawców oraz potencjalnych dawców szpiku  w całej Polsce a przede wszystkim poddaniu naszej zdobytej wiedzy i przedstawieniu jej współpracującym z nami Centrom Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i innym instytucjom pod względem merytorycznym.

Kto maczał w tym palce? 😉

 • Jeżeli czytaliście post o powstaniu naszej strony internetowej wiecie, że osobą która zajęła się jej prowadzeniem i rozwijaniem jest nasz prezes Klubu. Stan jego wiedzy i umiejętności dotyczącej edycji strony lekko się poprawił ale wciąż pozostaje w tyle za przeciętnym informatykiem poruszającym się w „cyberświecie” 😉 – nazywając się dalej laikiem. Wiedział jednak co trzeba by było zmienić oraz dodać, by nasza działalność mogła się dalej rozwijać. W rozmowie z firmą Conor Interactive uzyskał potwierdzenie, iż pomogą nam w modernizacji ale trzeba było przygotować solidny podkład z nową wizualizacją.
 • Potrzebował on zatem pomocy, o którą zaczęliśmy pytać przyjaciół i znajomych. Z pomocą i podpowiedziami zjawiła się Magda Książek, która właśnie co uruchomiła swój „Blog Moaa” dając nam namiary na jej opiekuna bloga. Strzał był w 10 !!!
 • Patryk Kozioł a więc Naczelny Opiekun Bloga od razu zgodził się nam pomóc. Szukanie odpowiedniego szablonu i rozwiązań, które potrzebowaliśmy zajęło mu około tygodnia, przygotowanie strony do wstępnej modernizacji kolejnych kilka dni … jak się domyślacie następnym etapem była już ścisła kooperacja i wspólna praca z prezesem.
 • Po około 2 miesiącach aktywności członków zarządu klubu, osób wspierających i innych działaczy którzy wspólnymi siłami opracowywali kolejne tematy powstał zarys tego, co obecnie widzicie jako www.legionhdk.pl.
 • Przyszła kolej na wsparcie merytoryczne, sprawdzenie przygotowanych przez nas materiałów czym zajęli się kolejno Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Legionowie, członek Krajowej Rady Krwiodawstwa Tadeusz Kowalewski. Następnie dostęp do strony daliśmy Centrom Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy i Olsztyna, które zapoznały się i sprawdziły nasze posty i strony.
 • Myślicie że to wszystko, trzymajcie się mocno … w dniu 12 czerwca 2014 roku rozpoczęliśmy zbieranie wojskowych klubów hdk, mamy ich już ponad 20. Postanowiliśmy, że przy okazji modernizacji naszej strony warto przedstawić Wam zbiór zgromadzonych informacji i zamierzeń, które niebawem postaramy się wprowadzić w życie. W tym celu zwarliśmy szyki zarządów tych klubów, wieloletnich działaczy i propagatorów w jednostkach wojskowych – sami oceńcie jak to wygląda.
 • Oprawa graficzna strony wyszła spod ręki kilku osób na które mogliśmy liczyć. Jak zwykle Internetowa Agencja Reklamowa SCOFIELD stanęła na wysokości zadania, pomógł także Krzysztof Stawowczyk tworząc między innymi podkład strony, który wprowadziliśmy we wszystkich możliwych miejscach byście mogli nas kojarzyć. W końcowej fazie pojawiła się także Agencja Reklamowa TABgraf. Pomogli stworzyć ogólnopolską koszulkę krwiodawcy a ich grafiki wykorzystaliśmy na naszych kubeczkach i wlepkach klubowych.
 • „Kropkę nad i” postawiła oczywiście firma Conor Interactive, która pomogła nam dopracować szczegóły i zamienić starą na nowiusieńką stronę Klubu HDK PCK Legion!

 

 

 

                                                                                             Dziękujemy                
                                                                              Zarząd Klubu Legion

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *