nasze osiagniecia klub legion krwiodawstwo oddajkrew legionhdk  • Jak już na pewno zauważyliście, celem naszego Klubu jest rozwój i krzewienie idei krwiodawstwa, zapewnienie i polepszenie warunków jakie są na Akcjach Krwiodawstwa i w życiu codziennym dawców ale także dbanie o wiedzę czy też wizerunek, tak klubowiczów jak i wszystkich pozostałych dawców, którzy choćby odwiedzają naszą stronę by zagłębić się bardziej w naszej tematyce.

  • Nasze działania nie mają celu zarobkowego tak jak niektóre stowarzyszenia i fundacje krzewiące jak my honorowe krwiodawstwo lecz liczące na zyski ze sprzedaży gadżetów. Cała nasza praca przekazywana jest na rzecz społeczeństwa, głównie członkom ale i sympatykom Legionu ponieważ Klub tworzą wolontariusze, ludzie o dobrych sercach chcący coś dać od siebie dla innych!

  • Poniżej znajdziecie prace i elementy, którymi możemy się wspólnie szczycić i wyróżnić w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia!Legitymacje HDK Klubu Legion

legitymacja HDK klubu legion honorowego dawcy krwi krwiodawstwo oddaj krew legionhdk

  • Nowoczesne legitymacje HDK w kolorze i innowacyjnymi rozwiązaniami


Dekalog Honorowego Dawcy Krwi

Dekalog Honorowego Krwiodawcyy PCK surge polonia legionhdk

  • Dekalog HDK znany w całej Polsce


Koszulki dla Honorowych Dawców Krwi

koszulki dla honorowych dawcow krwi surge polonia legionhdkOgólnopolski System Zniżek dla HDK „Razem dla Dawców”

razem dla dawcow znizki dla hdk krwiodawstwo oddaj krew legionhdk krwiodawstwo

  • System, który rozwijamy wraz z zaprzyjaźnionymi Klubami HDK jest coraz bardziej widoczny w Polsce zyskując pomału swoich zwolenników. Wraz z Oławskim Klubem Krwiodawców rozwijamy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania by przyciągnąć coraz większą rzeszę przedsiębiorców chętnych dołączyć i ofiarować zniżki dla krwiodawców.
  • Razem dla Dawców – posiada Honorowy Patronat Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża!

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę