legitymacja HDK klubu legion honorowego dawcy krwi krwiodawstwo oddaj krew legionhdk


 • Legitymacja została zaprojektowana tak, by spełnić najnowsze wymagania Centrów Krwiodawstwa oraz oczekiwania krwiodawców.
 • Legitymacja ta jest pierwszą w Polsce wydaną w kolorze. Chcieliśmy w ten sposób pokazać, iż prężnie działający Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża jest w stanie w ciągu pierwszego półrocza swojej działalności stworzyć i nadawać swoje legitymacje.
 • Realizację naszego pierwszego projektu zawdzięczamy urzędom, które nam pomagają i wspierają finansowo tj.

  – Starostwo Powiatowe w Legionowie
  – Urząd Miasta Legionowo
  – Urząd Miasta i Gminy w Serocku
  – Urząd Gminy Wieliszew
  – Urząd Gminy Jabłonna
  – Urząd Gminy Nieporęt
  oraz

  – Oddziałowi Rejonowemu PCK w Legionowie
  – ARH Relax (przygotowanie do druku i druk)


 Nasza legitymacja

legitymacja klubowa sztywna okladka legionhdk krwiodawstwo


 • Legitymacja posiada sztywną okładkę chroniącą wkład przed zniszczeniem w kolorystyce naszego klubu a więc szarej i czerwonej oraz z charakterystycznym znakiem serca i kropli, którego używamy w wielu pracach na rzecz krwiodawców – „Legion Dawcom”


legitymacja klubowa sztywna okladka1 legionhdk krwiodawstwo


 • Ujęliśmy PESEL oraz grupę krwi, od której Centra Krwiodawstwa obecnie odchodzą. Legitymacja HDK często jest jednym dokumentem ( poza Krew Kartą ), gdzie można ją sprawdzić dlatego też postanowiliśmy przy niej pozostać.
  Legitymacje, które trafiają do naszych klubowiczów z Polski posiadają nadany przez nas numer ewidencyjny według którego zawsze będziemy wiedzieć komu dokument został wydany, jak również pieczątkę grupy krwi, w której krwiodawca może wpisać grupę samodzielnie posiadając swoją Krew Kartę.

 legitymacja klubowa sztywna okladka grupa krwi legionhdk krwiodawstwo


 • W części dotyczącej przynależności do Klubu mamy początkowo wpisany nasz, dopuszczamy jednak możliwość zmiany klubu, który może okazać się bliższym zamieszkaniu krwiodawcy do czego przede wszystkim zachęcamy.

legitymacja klubowa sztywna okladkaprzynaleznosc do klubu legionhdk krwiodawstwo


 • Legitymacja posiada rubryki oddanej krwi dostosowane do obecnie stosowanych przez Centra Krwiodawstwa wklejanych kodów kreskowych kodujących daną donację.

legitymacja klubowa sztywna okladka2 legionhdk krwiodawstwo • Tak jak w standardowych legitymacjach jest także miejsce na nasze odznaki, odznaczenia i medale za oddaną krew i działalność na rzecz społeczeństwa.

legitymacja klubowa sztywna okladka31 legionhdk krwiodawstwo


 • Mamy także miejsce, gdzie wklejamy nasze składki członkowskie, który każdy klubowicz opłaca w danym roku kalendarzowym w celu wsparcia Polskiego Czerwonego Krzyża oraz naszego klubu.

legitymacja klubowa sztywna okladka41 legionhdk krwiodawstwo

Jak widać, kolor w legitymacji podkreśla wsparcie i pomoc, które otrzymujemy na rzecz naszych podopiecznych Honorowych Dawców Krwi.


legitymacja klubowa sztywna okladka51 legionhdk krwiodawstwo


Galeria legitymacjiNasza legitymacja w innych klubach

wojskowy klub hdk pck w szczecinie legionhdk
 • Projekt naszej legitymacji trafił także w ręce zaprzyjaźnionego Wojskowego Klubu HDK PCK w Szczecinie, który na bazie naszej pracy wydał swoją piękna legitymację klubową.
 • Jeżeli jesteście przedstawicielami innych klubów i chcielibyście stworzyć coś podobnego a nie wiecie jak, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Prosimy pisać na nasz mail, wytłumaczymy jak pozyskać środki oraz pomożemy w Waszym projekcie legitymacji.


razem dla dawcow znizki dla hdk krwiodawstwo oddaj krew legionhdk krwiodawstwo

 • Honorowy Krwiodawco! – korzystaj ze zniżek dla HDK, które wspólnie z innymi Klubami zdobyliśmy dla Ciebie!
 • Razem dla Dawców – ogólnopolski program zniżek dla krwiodawców, który posiada Honorowy Patronat Krajowej Rady Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża!

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę