strona internetowa


  • Podziękowania należą się przede wszystkim Pani Beacie Juszczyk z Internetowej Agencji Reklamowej Scofield za oprawę graficzną strony , jak również pomoc w znalezieniu firmy zajmującej się tworzeniem stron profesjonalnie.
  • Podziękowania należą się firmie Conor Interactive za udostępnienie serwera oraz merytoryczną pomoc dzięki której mogliśmy rozpocząć  tworzenie strony internetowej. To właśnie pan Mariusz Nowakowski i Patryk Matyjasiak przyczynili się bezpośrednio do widoku jaki widzimy wpisując legionhdk.pl.
  • Chcielibyśmy podziękować także koledze Bartkowi Owadowskiemu, mentorowi i nauczycielowi w tworzeniu strony, który sprawił w krótkim czasie, że laik może samemu wprowadzać zmiany i udoskonalać jeszcze bardziej naszą stronę – Robert Kowalewski (nasz laik) :D
  • Podziękowania należą się również Internetowej Witrynie Informacyjnej Legio24, która zechciała pomóc nam finansowo w kupnie szablonu, na podstawie którego stworzyliśmy naszą stronę. Pan Sebastian Sokołowski na pierwszym spotkaniu sam wyszedł z propozycją pomocy zarówno w rozpowszechnianiu idei jak i w dodatkowy sposób zwrócenia uwagi jego czytelników naszą działalnością tj. zamieszczanie naszego komiksu na łamach Legio24. Miejmy nadzieję, iż nasza współpraca rozwinie się jeszcze bardziej.
  • Abyście Państwo mogli spojrzeć na tych, którzy stoją za działalnością naszego Klubu postarał się kolega Daniel Olejarz. Pomoc zaoferował jak tylko dowiedział się że ruszamy z uwagi iż sam jest honorowym dawcą krwi i tak jak my chciał się jakoś przyczynić i dać coś od siebie.


 

 

                                                                                             Dziękujemy                
                                                                              Zarząd Klubu Legion

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *