• Na wstępie chcielibyśmy podziękować panu Romanowi Biskupskiemu, który widząc zapał i zaangażowanie postanowił wspomóc nasze działania. To właśnie dzięki dobrej woli pana doktora możemy korzystać z pomieszczeń znajdujących się na terenie Uniwersytetu. Otrzymaliśmy również wsparcie  finansowe  niezbędne do rozpoczęcia działalności klubu.
  • Podziękowania należą się również Pani Beacie Juszczyk z Internetowej Agencji Reklamowej Scofield za przygotowanie oprawy graficznej do strony internetowej, jak również materiałów reklamowych w postaci ulotek, naklejek i plakatów. Od samego początku agencja wspiera nas pomagając tworzyć nasze grafiki jak również promuje działalność klubu na swoich materiałach reklamowych oraz w Internecie.
  • Podziękowania należą się firmie Conor Interactive za udostępnienie serwera oraz merytoryczną pomoc dzięki której mogliśmy rozpocząć  tworzenie strony internetowej.
  • Chcielibyśmy podziękować także pani Małgorzacie Kubickiej z firmy FJK za pomoc materialną. Dzięki jej uprzejmości i życzliwości otrzymaliśmy zapas materiałów biurowych w postaci: ryz papieru, segregatorów, oraz przyborów piśmienniczych. Firma wykonała również dla nas pieczątki niezbędne w działalności klubu.
  • Podziękowania należą się pani Karolinie Kępskiej – Tlaga z kawiarni Coffeetown mieszczącej się przy Urzędzie Miasta Legionowo.
  • Zanim podjęliśmy decyzję o powstaniu klubu, Pani Karolina zorganizowała nam profesjonalne warunki, w których mogliśmy swobodnie debatować i ustalać szczegóły związane z jego założeniem. Ponadto zadeklarowała dalszą pomoc w akcjach krwiodawstwa poprzez dostarczanie pysznej kawy dla oddających krew. W dniu dzisiejszym kawiarnia ofiarowała kolorowanki dla dzieci po symbolicznej złotówce, a także Vouchery na licytację.
  • I na koniec chcielibyśmy również serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy nie zostali wymienieni, a przyczynili się do realizacji naszych marzeń. Dziękujemy zatem kolegom, dawcom, wolontariuszom, naszym rodzinom a  także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nam pomagają.
  • To dzięki tym wszystkim których wymieniłem utwierdzamy się w słuszności naszej myśli przewodniej jakim są słowa Św. Ojca Pio:


Spotkać się z ludźmi, którzy czynili większy postęp na drogach doskonałości!

 

 

                                                                                             Dziękujemy                
                                                                              Zarząd Klubu Legion

Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *