• Na wstępie musimy zaznaczyć, iż pomysł nie wyszedł od Nas. Obserwowaliśmy podobny system , który od roku 2007 zbiera w podobny sposób firmy chcące pomagać krwiodawcom.
    • Pomysł ulepszenia systemu powstał w czasie rozmów naszego Zarządu Klubu, kiedy to współpraca z przedsiębiorcami w naszej okolicy bardzo miło nas zaskoczyła. Początkowo jak już zaobserwowaliście sami właściciele kawiarni, restauracji czy innych firm zaproponowali nam, że nas wspomogą w czasie, kiedy jako wolontariusze pomagamy przy akcji krwiodawstwa. W krótkim okresie ich pomoc przełożyła się bezpośrednio na umilanie czasu krwiodawcom, którzy wraz z nami oddają krew i jako dodatek do posiłku regeneracyjnego dostają pyszną kawę na wynos, kanapeczki, pizze czy nawet sushi 😀
    • Firmy, które „działają” z nami zaczęły być zauważane przez naszych krwiodawców. Otrzymywaliśmy pytania, co moglibyśmy jeszcze zrobić, by przyciągnąć tak uwagę jak i potencjalnych klientów w zamian za ofiarowanie przez nich zniżek dla krwiodawców.

    • Szybko doszliśmy do wniosku, iż dodanie profesjonalnej mapy oraz umieszczenie „znacznika” w punktach zniżek powinno dać pożądany rezultat. By to zrealizować rozpoczęliśmy rozmowy o modernizacji strony, która przede wszystkim będzie bardziej rozwinięta, da możliwości, o których myśleliśmy oraz podkreśli profesjonalizm naszej dotychczasowej pracy ściągając tym samym Waszą uwagę.

    • Zaczęliśmy od Logotypu, który pomógł nam stworzyć Wojtek Polak – znany z renowacji i tworzenia podobnych elementów graficznych. Więcej w zakładce: Logotypy dla Krwiodawców.
    • Kolejnym krokiem było dokończenie strony i znalezienie Partnera, który pomógłby nam sprostać oczekiwaniom stawianym przed nowoczesnym systemem zniżek – Zamów Usługę – był strzałem w 10!
    • By zrealizować nasze założenia potrzebowaliśmy pomocy w rozpropagowaniu systemu oraz naszych „znaczników”, które mają za zadanie zwrócić Waszą uwagę na punkty, w których otrzymacie rabat.
     Z pomocą przyszły kolejno firmy:

     Internetowa Agencja Reklamowa Scofield – stworzyła potrzebne grafiki!
     Wlepki.com – zapewni druk znaczników (i nie tylko 😉
     Surge Polonia – pomoże nam w rozpropagowaniu systemu poprzez swój funpage oraz wspólnie z nami zorganizuje szereg konkursów mających na celu zachęcić do współtworzenia systemu zniżek przez samych krwiodawców.
     Polski Czerwony Krzyż – wspiera nasze działania zarówno merytorycznie oraz pomaga w przekazie informacji krwiodawcom i działaczom PCK.


    • Z systemem zniżek ruszamy w naszych okolicach by pokazać innym, w jak prosty sposób można pomóc krwiodawcom oraz naszej idei. W tym celu znając dobre serca naszych urzędników wystosowaliśmy do nich pisma o wsparcie i małą pomoc finansową. Odpowiedź od Starostwa Powiatowego w Legionowie oraz Urzędu Miasta Legionowo jak zwykle była natychmiastowa i pozytywna.
     Otrzymaliśmy antyramy na znaczniki wewnętrzne oraz koperty, w których je będziemy przekazywali. W zamian za pomoc zaproponowaliśmy umieszczenie herbów na znacznikach tak by była ona widoczna wraz z systemem w naszych okolicach. Nasze działania także wspiera nasz partner strategiczny FJK Małgorzata Kubicka, pomagając nam w dodrukowywaniu niezbędnych elementów i znaczników. Wygląd tych znaczników możecie zobaczyć w zakładce POBIERZ ZNACZNIKI.


    • Do współpracy z nami chętnie przystąpiły także nasze lokalne media tj. Legio24, Gazeta Powiatowa, Nowodworski24, które wraz z nami będą propagować zniżki wśród swoich klientów (przedsiębiorców) dodatkowo dając im zniżkę na reklamę w zamian za dołączenie do grona firm pomagających krwiodawcom.
    • Ofertę mediów dla przedsiębiorców w ich okolicach będzie można zobaczyć w zakładce: OFERTA MEDIÓW.
      • Ostateczny zakres działania, wygląd znaczników czy ustalenia dotyczące współdziałania między klubami HDK nakreśliła ścisła współpraca z Miejsko-Gminnym Klubem Honorowych dawców krwi przy PCK w Oławie, który to został pierwszym partnerskim klubem w działaniach na rzecz rozwoju „Razem dla Dawców”.
       Szczególne podziękowania należą się Przemkowi Jędrzejowskiemu 😉
Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *