legionhdk jak pomoc rozwinac system znizek Razem dla Dawcow i zamowusluge

Czy warto nam pomóc?

  • Jeżeli uważasz, że Honorowe Krwiodawstwo jest słuszną ideą a współpraca między przedsiębiorcami i krwiodawcami jest fajną inicjatywą dowiedz się, jak nam pomóc – to naprawdę proste!
  • System zniżek Razem dla Dawców jest obopólną korzyścią, która z jednej strony wspiera krwiodawców zachęcając do oddawania krwi, a z drugiej pomaga przedsiębiorcom przyciągnąć do nich ludzi, szczególnie takich jak my – dzielących się częścią siebie z innymi!
  • Obecny kształt akcji pozwala na czynne działanie lokalnych klubów HDK dzięki czemu przedstawiona baza zniżek i profitów dla krwiodawców będzie najczęściej aktualizowaną bazą w Polsce ponieważ każdy klub HDK będzie mógł nadzorować zniżki w swoim regionie.

Co nas wyróżni?

   • My wyszykujemy, my aktualizujemy spis i my nadzorujemy system zniżek w całości – my czyli Wszystkie chętne wspomóc krwiodawców kluby Honorowych Dawców Krwi w Polsce!

Jak mogę pomóc?

   • By rozpowszechnić naszą ideę oraz pomóc rozwinąć system zniżek wystarczy wykonać jeden z poniższych punktów:
    – Udostępnij naszą stronę znajomym i poproś ich o to samo.
    – Jeżeli znasz kogoś, kto ma firmę i chciałby pomagać innym lub może potrzebuje zwrócenia uwagi na swoją działalność, wspomnij mu o nas i o zniżkach, które być może przyciągną nowych klientów.
    – W Twojej okolicy są fajne sklepy, kawiarnie czy inne miejsca, gdzie chciałbyś by były zniżki, pójdź tam i porozmawiaj z właścicielem. Przekonaj się jak łatwo i z chęcią inni się przyłączają.
    – Jesteś przedsiębiorcą i wiesz, jak nasza idea jest ważna w społeczeństwie, dołącz do systemu zniżek by zachęcić więcej osób do oddawania krwi.

Inne kluby, stowarzyszenia i fundacje HDK

   • Szczególnie gorąco zachęcamy do włączenia się w organizację i powiększanie zasobów systemu zniżek inne Kluby Honorowych Dawców Krwi, które oprócz pomocy krwiodawcom mogą zwrócić ich uwagę na swoją działalność i zrzeszyć jeszcze większą ilość dawców.
   • Więcej informacji w zakładkach: WSPÓŁPRACUJĄCE KLUBY I STOWARZYSZENIA oraz POBIERZ ZNACZNIKI.
Polub nasz fanpage

Polub tą stronę

Zostaw komentarz

Adres email nie bedzie widoczny. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiazkowe. *