Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

Chcąc maksymalnie korzystać z programu lojalnościowego Cashback World powinieneś się zapoznać z możliwościami programu oraz narzędziami, jakimi dysponujesz. Poniżej je przedstawimy, byś mógł przy okazji Twoich zwykłych zakupów otrzymać maksymalne zniżki, promocje oraz oczywiście cashback. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie kartę Cashback lub telefon z aplikacją Cashback App.

jak korzystac zaluz konto cashback hdk legionhdkKonto „Cashback HDK”
Pierwszym elementem, jaki musisz wykonać to zarejestrować się korzystając z „Formularza Cashback World”.  Po zakończeniu rejestracji należy pamiętać o uzupełnieniu danych, w szczególności swojego konta bankowego, gdzie będą wracać pieniądze, oraz potwierdzenie konta, które przyjdzie wraz z mailem rejestracyjnym na Twoją osobistą pocztę. 
* poniższy formularz jest w trakcie tworzenia lecz jego funkcjonalność jest już gotowa.

 

aplikacja app jak korzystac zaluz konto cashback hdk legionhdkAplikacja „Cashback App”
Aplikacja kryje w sobie wszystkie funkcjonalności potrzebne, by w pełni korzystać z programu lojalnościowego Cashback World. Dzięki aplikacji na swoim telefonie masz wygodny dostęp do swojego profilu, cyfrowej Cashback Card, eVoucherów, Shopping Points Deals, możliwości wyszukania wszystkich sklepów będących partnerami programu i aktualnych promocji. Jednym słowem wszystko w jednej aplikacji.

 • Pamiętaj, by logując się wykorzystać dane, które podałeś przy rejestracji konta "Cashback HDK".
 • Łatwo znajdujesz Cashback Shops w swojej okolicy.
 • Masz dostęp do w każdej chwili do Online Shop.
 • Korzystasz z Shopping Point Deals w dowolnej chwili

Aplikacja app store cashback app legionhdk     Aplikacja google play cashback app legionhdk

karta cashbackhdk jak korzystac zaluz konto cashback hdk legionhdkKarta Krwiodawcy Cashback
Karta Cashback HDK to połączenie pięknego nowoczesnego design'u promującego Honorowe Krwiodawstwo oraz wielkie możliwości skrywane w programie Cashback World. Korzystanie z karty Cashback możliwe jest w formie karty plastikowej lub cyfrowej zarejestrowanej w aplikacji. Możesz z niej skorzystać u wielu Partnerów Handlowych w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy.

 • Zakupy na miejscu w Cashback Shop.
 • Okaż Cashback Card przed dokonaniem płatności.
 • Ciesz się Cashback oraz Shopping Points.

 

super jak korzystac zaluz konto cashback hdk legionhdk1Cashback i Super Cashback
Podczas swoich codziennych zakupów będziesz w stanie zbierać cashback, a więc część poniesionych kosztów wróci bezpośrednio na Twoje konto bankowe, po uprzednim założeniu konta cashback i uzupełnieniu danych do przelewu. Super Cashback to dodatkowy bonus od Partnerów Handlowych, którzy czasami promują swoje produkty/usługi dzięki funkcji Super Cashback, dzięki czemu otrzymasz jeszcze więcej Cashbacku przy każdym zakupie niż standardowo. Oferty Super Cashback ustalane są wyłącznie na pewien okres czasu.

Cashback możesz pomnażać! - dzięki specjalnej opcji Rekomendowania Cashback World swoim przyjaciołom i rodzinie, będziesz mógł wspólnie zbierać cashback i shopping points. Każdy kolejny uczestnik, który zarejestruje się wykorzystując Twój osobisty link rejestracyjny, będzie zbierał dla Ciebie dodatkowe korzyści nie tracąc przy tym swoich korzyści.

Cashback możesz pomnażać! - dzięki specjalnej opcji Rekomendowania Cashback World swoim przyjaciołom i rodzinie będziesz mógł wspólnie zbierać cashback i shopping points. Każdy kolejny uczestnik, który zarejestruje się wykorzystując Twój osobisty link rejestracyjny będzie zbierał dla Ciebie dodatkowe korzyści nie tracąc przy tym swoich korzyści.

 • Aby przekazać link rejestracyjny dla znajomych po zalogowaniu się kliknij tutaj: Rekomandacja dla znajomych
 • Dodatkowo, jeśli razem ze znajomym znajdziecie Deala, na którego tylko łącznie wystarczy Wam Shopping Points, skorzystajcie z możliwości ich podarowania, dzięki czemu zdobędziecie wybrany Deal jako team.

Jak działa Cashback?

 • Do 5% sumy zakupów wraca do Ciebie.
 • Kwota do wypłaty jest przelewana na Twoje konto bankowe.
 • Wypłata jak tylko zgromadzisz kwotę 22,50 PLN.

ONLINE SHOPPING jak korzystac zaluz konto cashback hdk legionhdkOnline Shopping
Sklepy online dostępne 24/h w aplikacji Cashback App lub na swoim komputerze przy wykorzystaniu wtyczki Cashback Helper.  Oprócz programu cashback oferują także wiele promocji i rabatów, które w szybki sposób możesz znaleźć i skorzystać!

 • Znajdź odpowiedni Online Shop.
 • Kliknij na "Kupuj online" i rozpocznij zakupy.
 • Zbieraj Cashback i Shopping Points.

cashback helper jak korzystac zaluz konto cashback hdk legionhdkCashback Helper
Jest to cashback jako wtyczka w wersji na komputer. Dzięki Cashback Helper zawsze jesteś w gotowości, gdy dopadnie Cię ochota na zakupy. Za pomocą kilku kliknięć Twoja przeglądarka umożliwia Ci korzystanie wszystkich zalet zakupowych w Cashback World. Zainstaluj i zaloguj się na wtyczce w wersji na komputer.

e voucher shopping points korzysci cashback hdk legionhdkeVoucher
Dzięki e-Voucherom zakupy z korzyściami zrobisz jeszcze szybciej, łatwiej i wygodniej. E-Voucherem można posługiwać się wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu dostępnych środków. Aktualne saldo jest widoczne na paragonie fiskalnym przy każdej transakcji zawieranej przy pomocy e-Vouchera oraz w aplikacji.

e-Voucher daje dodatkowe możliwości - możesz go wydrukować czy podarować w formie elektronicznej innym użytkownikom programu cashback Twój e-Voucher.

 • Wybierz ikonę eVoucherów w aplikacji Cashback App, a następnie zamów eVoucher do wybranego sklepu.
 • Zrealizuj go podczas płatności w sklepie - szybko i łatwo!
 • Cashback i Shopping Points otrzymasz już za zakup samego eVoucher.

 

 

 

Ostatnie donacje

Mariusz Muziński

Donacja: Krew pełna: 450ml
Miejsce: Ambulans Legionowo / RCKiK Warszawa

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 23400


Data: 2021-09-18

2021-09-18
Daniel Zawadzki

Donacja: Krew pełna: 450ml

2021-09-17
Piotr Gr

Donacja: Krew pełna: 450ml

2021-09-18
Maciej Jamrocha

Donacja: Płytki krwi ≤ 500 ml i osocze ≤ 300 ml po 17.05.2019

Zespół legionu

 • Koordynator ZO NSZZ FSG Warszawa

  Robert Lis

 • Zastępca koordnatora Oddziału 2 Orel

  Mariusz Bugaj

 • Prezes SHDK Legion

  Robert Kowalewski

 • Wiceprezes SHDK Legion

  Kamil Sawicki

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu

Zaloguj
Zarejestruj