Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

 

Honorowi Dawcy Krwi oprócz uprawnień i przywilejów ustawowych oraz nadawanych przez instytucje, urzędy czy zakłady komunikacji miejskiej mogą także liczyć na wiele innych udogodnień, które oferowane są przez prywatnych przedsiębiorców. Są nimi zazwyczaj rabaty i zniżki w sklepach i punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych, zniżki na usługi czy rabaty w hotelach, motelach oraz schroniskach górskich.

Wszystkie poniżej przedstawione systemy oferowanych zniżek dla Honorowych Dawców Krwi są dobrowolną formą kierowaną bezpośrednio czy pośrednio dla dawców mające na celu wzajemną promocję krwiodawstwa oraz samych przedsiębiorców, którym jesteśmy wdzięczni za ich pomoc i wsparcie w naszej idei.

 

Cashback World

Cashback World jest to system pozwalający na zwrot poniesionych kosztów bezpośrednio na konto bankowe uczestnika, w naszym przypadku Honorowego Dawcy Krwi. Wysokość zwrotu zależny od partnera programu. Atutem cashback jest fakt, że robiąc zakupy w codziennym życiu i kupując na co dzień te same produkty jesteśmy w stanie generować pieniądze, które wracają z powrotem do naszej kieszeni.

Uczestnictwo w cashback world daje dodatkowo wiele dodatkowych możliwości i sposobów na szybsze, wygodne i tańsze zakupy poprzez e-vouchery, bony czy zakupy przez aplikację w Twoim telefonie. System funkcjonuje na całym świecie dając przy tym samym możliwości zniżek i rabatów nie tylko w Polsce ale także za granicą np. podczas wakacji.

cashback world znizki polska swiat hdk krwiodawstwo legionhdk

 

Możliwości korzystania z Cashback:

Cashback oferuje kilka możliwości korzystania z systemu, które są zależnie od potrzeby oraz partnerów i ich dyspozycji. Wśród nich można wyróżnić tj.:

 • aplikacja na telefonie;
 • karta cashback;
 • e-vochey;
 • bony cashback.

 

Strona internetowa: www.cashbackworld.com/pl
Facebook: Cashback World Polska
Mapa znajdu je się w aplikacji po jej zainstalowaniu na telefonie.

 

 

„Razem dla Dawców"

Ogólnopolski System Zniżek dla Krwiodawców „Razem dla Dawców" to program oparty na innowacyjnej platformie dającej możliwość wyszukania punktów zniżek na kilka sposobów tj. słowem kluczowym, kategorią, województwem a największym jego atutem jest możliwość korzystania ze swojej aktualnej pozycji GPS w smartfonie!

Program zniżek Razem dla Dawców jest obopólną korzyścią, która z jednej strony wspiera krwiodawców zachęcając do oddawania krwi, a z drugiej pomaga przedsiębiorcom przyciągnąć do nich ludzi, szczególnie takich jak my – dzielących się częścią siebie z innymi!

 

Strona internetowa: www.razemdladawcow.pl
Facebook: Razem dla Dawców
Mapa zniżek: Razem dla Dawców - mapa

 razem dla dawcow znizki polska hdk krwiodawstwo legionhdk

 

„Dawcom w Darze"

Akcja „Dawcom w Darze" jest inicjatywą wspierającą ideę krwiodawstwa. Firmy uczestniczące w akcji udzielają od 5 do 50% rabatu aktywnym Honorowym Dawcom Krwi na podstawie legitymacji HDK. Akcja liczy już ponad 1000 punktów w całym kraju.

 

Strona internetowa: www.dawcomwdarze.pl/
Facebook: Dawcom w Darze
Mapa zniżek: Dawcom w Darze - mapa

 dawcom w darze znizki polska hdk krwiodawstwo legionhdk

 

 

Autorzy:

 

 

FIO mazowsze lokalnie boris Europa i my Krzesk legionhdk

Ostatnie donacje

Beata Nowak

Donacja: Krew pełna: 450ml
Miejsce: Centrum / RCKiK Poznań

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 0


Data: 2023-02-03

2023-02-02
Łukasz Biziorek

Donacja: Krew pełna: 450ml

2023-02-02
Karolina Stępnik

Donacja: Krew pełna: 450ml

2023-02-02
Mateusz Bala

Donacja: Krew pełna: 450ml

Zespół legionu

 • Koordynator Oddziału Konstancin-Jeziorna

  Piotr Kucharski

 • Koordynator Klubu Legion JWK Lubliniec

  Daniel

 • Grafik Legionu

  Grzegorz Grzywocz

 • Koordynator Oddziału Poznań

  Benon Hańćkowiak

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu

Zaloguj
Zarejestruj