Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

 

Profil Krwiodawcy to wiele możliwości, które w atrakcyjny i funkcjonalny sposób pomogą każdemu dawcy na przechowywanie jego donacji, których niebawem nie będzie mógł wbijać w legitymacje Honorowego Dawcy Krwi. Tworząc i projektując profil staraliśmy się ująć w nim ładny i nawiązujący do naszej idei HDK layout, który niebawem będziecie mogli zmieniać według swoich upodobań. W chwili obecnej jest jeden i ten sam dla wszystkich.

Obserwując upodobania dawców oraz często zadawane pytania na grupach tematycznych ułożyliśmy wstępnie zakładki w pięciu kategoriach, z których niektóre są oczywiście ukryte dla innych.

Przedstawiamy wizualizację, którą niebawem wraz z Wami będziemy modyfikować i unowocześniać, tak  byście jak najlepiej mogli korzystać z profilu:

 

Info krew                        


info krew profil honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorZakładka zawierająca podstawowe informacje o Tobie dotyczące bezpośrednio Honorowego Dawstwa Krwi, zawierające takie elementy jak:

 • Twoja grupa krwi;
 • ilość oddanej krwi;
 • data ostatniej dodanej donacji;
 • ostatnia donacja;
 • okresy do kolejnej donacji.

Donacja - jest to funkcjonalność dodawania donacji, gdzie opócz daty, miejsca i ilości oddanej krwi możecie wstawić świeżo zrobione przez Was zdjęcie jako pamiątka z pobytu w Centrum Krwiodawstwa czy akcji mobilnej.
UWAGA!!! W przypadku ustawienia profilu jako niewidocznego dla innych użytkowników dodane przez Ciebie zdjęcia będą widoczne  na stronie www z opisem "Profil Anonimowy".

Ilość oddanej krwi - automatyczny mechanizm podliczający ogólną ilość oddanej przez Ciebie krwi. Należy jednak pamietać, iż uzupełniając pierwszy raz profil należy wpisać "ilość startową" oddanej przez siebie krwi, by kolejne donacje doliczały do niej ilości jakie będziecie oddawać.

Okresy do kolejnej donacji - czas pozostały do kolejnej donacji wyliczany automatycznie z daty ostatniego pobytu w Centrum Krwiodawstwa czy też mobilnej akcji, gdzie oddaliście cząstkę siebie.

         

                       Info o mnie


ino o mnie profil honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donor

Każdy z dawców może krótko opisać swoją osobę tj. dlaczego oddaje krew, kilka słów o sobie czy też wpisać ogólne namiary na siebie, być może niebawem nasi klubowicze zaczną się rozpoznawać w punktach krwiodawstwa czy też ze sobą się do nich wybierać - wystarczy wyszukując dawcy wpisać swój rejon zamieszkania. Dla bardziej ambitnych dawców, w szczególności tych, którzy postanowili wspierać działania Oddziału czy też zostać ich Koordynatorami zakładka ta daje możliwość opisania dlaczego to robicie dla innych.

              

 

Osiągnięcia                      


osiagniecia serce medal profil honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorJak wiemy, choć nikt dla medali i odznaczeń krwi nie oddaje ale z uwagi na mocno rozwinięte możliwości ustawodawcze w naszym kraju i nie tylko - dawca jest często odznaczany i wyróżniany. W tym miejscu można wszelkie odznaczenia otrzymane w imię idei HDK zamieścić.

Zakładka ta będzie w przyszłości o wiele bardziej rozbudowana by dać Wam dodatkowo takie funkcjonalności jak: ilości oddanej krwi potrzebne do uzyskania Odznaczeń Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi, dodawania swoich wyróżnień jak dyplomy, statuetki czy inne pamiątki, które w Waszym krwiodawczym życiu będą Wam nadawane jak również funkcjonalność związana z naszym Odznaczeniem “Serce Legionu” - byście wiedzieli kiedy o nie wnioskować.

 

 

                      Członkostwo


czlonkostwo profil honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorJest to miejsce, gdzie zobaczycie swoją przynależność - nie zamykamy się na współpracę z innymi klubami czy organizacjami HDK, działając z nami będą mogli znaleźć u nas swoje miejsce a ich krwiodawcy oznakować się odpowiednim logotypem.

Zakładka ta w przypadku Klubu Legion pokaże Wam od kiedy jesteście w naszym klubie oraz jakie dotąd zapłaciliście składki członkowskie - co bezpośrednio się wiąże z Zestawami Członka Klubu. W niedługim czasie rozbudujemy ja także o inne możliwości.

 •      Zakładka ta nie jest widoczna dla innych użytkowników.

 

 

                         Inne                                    


Miejsce w profilu służące do ujmowania Waszych osobistych danych, które mogą być przydatne tak nam jak i Wam samym. W chwili obecnej zamieściliśmy tam numer klubowicza, który będziemy nadawać kążdemu, kto zechce pod banderą Legionu oddawać krew oraz przyszłościowo numer karty krwiodawcy - nasz kolejny projekt, który niebawem przedstawimy.

 • Zakładka ta nie jest widoczna dla innych użytkowników.

                         Apele o Krew                           


appel o kre pomoc serce szpital klub fundacja legion blood donor legionhdk

Nasi klubowicze ale także i ich znajomi i rodziny nieraz potrzebowali pomocy w postaci opublikowania Apelu o Krew. Dotąd musieliśmy podobną funkcjonalność wykonywać ręcznie, obecnie jest ona rozwijana i będzie całkowicie automatyczną możliwością w nagłych przypadkach. Przypominamy jednak, że jest to jedynie wsparcie pośrednie dla rodziń i znajomych potrzebującej osoby, która ma zachęcić do zwiększenia odwiedziń Centr Krwiodawstwa szczególnie w pobliżu miejsca leczenia osoby potrzebującej.

Opcja obserwacji i dodawania apelu jest dostępna bezpośrednio z profilu (uwzględnione funkcje w bocznym menu).

 

 

                  Niebawem także ...                                   


Krwiodawca w niedalekiej przyszłości będzie miał także możliwość utworzenia sobie jedynego w swoim rodzaju, wyjątkowego Certyfikatu Krwiodawcy, na który złożą się dane generowane bezpośrednio z profilu krwiodawcy. Certyfikat ukazywać będzie takie elementy jak:

 • ilość oddanej przez Was krwi
 • najwyższe odznaczenie
 • grupę krwi

Statystyki Portalu

PROFILE
NA PORTALU

65861
Klubowicze

8109

Wolontariat

665

Pozostali

57087

Najaktywniejsze kraje
Polska 65840
Wielka Brytania 13
Szwecja 2
Niemcy 1
Norwegia 1
Ukraina 1
Białoruś 1
Włochy 1
Stany Zjednoczone 1

PODZIAŁ
GRUP KRWI

Legenda

PROFILE
W POLSCE

mapa krwiodawstwo oddaj krew polska dawca legion klub legionhdk

65840
ogółem
9055
kobiety
56343
meżczyźni
Zobacz więcej   

Ostatnie donacje

Jakub Prokop

Donacja: Krew pełna: 450ml
Miejsce: OT Warszawa Szp. Bielański / RCKiK Warszawa

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 9900


Data: 2024-05-21

2024-05-23
Marcin Sowała

Donacja: Krew pełna: 450ml

2024-05-23
Marcin Szulc

Donacja: Krew pełna: 450ml

2024-05-23
Rafał Dorocki

Donacja: Osocze: ≤ 600ml po 17.05.2019

Zostań pionierem

Zdobywaj doświadczenie

Współpracuj z okolicznymi urzędami i mediami

Stwórz oddział Klubu

Koordynuj oddziałem Klubu Legion na swój sposób i ze swoimi ludźmi

 
Bądź prekursorem

Rozwijaj jako pierwszy krwiodawstwo w swoim mieście i okolicy

Wspieraj nas

Wykorzystaj swoje umiejętności i wspieraj nasze działania

 
Kreuj działania

Twórz z innymi organizacjami wspólne eventy, pikniki na rzecz społeczeństwa

Znajduj zniżki

Zostań ambasadorem systemu zniżek dla krwiodawców "Razem dla dawców"

 
Zobacz więcej   

Zespół legionu

 • Zastępca Koordynatora Oddziału

  Marta Godyń

 • Koordynator WK HDK Legion przy 10 BK PANC.

  Radosław Gruźlewski

 • Zastępca Koordynatora Oddziału Klubu HDK Legion przy Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu

  Jarosław Kubacki

 • Koordynator Oddziału Konstancin-Jeziorna

  Piotr Kucharski

Wydarzenia

01.06.2024 - AKCJA KRWIODAWSTWA - SZCZECIN

Serdecznie zapraszamy Was na kolejną akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 01.06.2024 r. w

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu