Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

Niepodległą mamy we krwi

Niepodległą mamy we krwi
Zalogowani
uczestnicy kampanii
685

585

100

Ilość zebranej
krwi
376.597 l

816

 

 

Cele kampanii:

  • niepodklegla mamy we krwi plakat polska zbrojna legionhdkpromocja Honorowego Krwiodawstwa oraz upamiętnianie wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.
  • prowadzenie działań edukacyjno-informacyjnych aktywizujących uczestników do czynnego oddawania krwi dzięki konkursowi "NIEPODLEGŁĄ mamy we krwi"
  • upowszechnianie wiedzy i tradycji narodowych, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości patriotycznej poprzez cykl "Zbrojnie o niepodległość".
  • zaproszenie dawców do uczestnictwa w Systemie Reagowania Na Apele o Krew "Syrena Legionu", który funkcjonuje w opraciu o założone Profile Krwiodawców na Portalu Legion.

>>> Syrena Legionu <<<

 

Organizatorami kampanii są:
  • Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion
  • Wojskowy Instytut Wydawniczy / wydawca czasopisma Polska Zbrojna

 

Przebieg kampanii:

tlo wydarzenie krwiodawstwo mon polska legionhdkKampania odbywać się będzie w okresie 11 października - 11 listopad 2018 roku.
Działania promocyjne i edukacyjne mające na calu zachęcenie odbiorców do oddawania krwi oraz zapoznaniem się z historią Polski wspomagane będą poprzez specjalnie do tego celu przygotowany konkurs "Niepodległą mamy we krwi" oraz cykl "Zbrojnie o niepodległość". By przekazywać informacje w jednyym miejscu Organizatorzy i Partnerzy Kampani utworzą współnie jedno wydarzenie zapraszając swoich sympatyków do zapoznania się i dołaczania do kampanii gdzie będziemy publikować posty kampanii.

 Wydarzenie na Facebooku >>> Niepodległą mamy we krwi <<<

 

     Finalnymi elementami kampanii będzie Akcja Krwiodawstwa zorganizowana w podczas Wojskowego Pikniku w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie oraz na Akcje Krwiodawstwa na terenie całej Polski, podczas których zostaną w sposób szczególny zaprezentowane wszystkie wydarzenia z cyklu "Zbrojnie o niepodległość".

 

Konkurs "Niepodległą mamy we krwi":

     Konkurs kierowany jest do krwiodawców i potencjalnych dawców, którzy zechcą w imię hasła "Niepodległą mamy we krwi" oddać honorowo krew w czasie trwania kampanii. By dowiedzieć się wszystkiego zapraszamy do artykułów:

konkurs niepodlegla mamy we krwi polska zbrojna krwiodawstwo wojsko polskie legionhdk

 

NAGRODY

      W każdym dniu trwania kampanii organizatorzy wraz z partnerami kampanii będą wybierali łącznie 5-ciu honorowych dawców krwi, którym nagrody zostaną wysłane kurierem. Łącznie podczas trwania kampanii zostanie wskazanych 150 zwycięzców. Dodatkowo na koniec kampanii spośród wszystkich uczestników konkursu zostanie wyłonionych 5-ciu krwiodawców, którzy otrzymają nagrody główne.

>>> Nagrody i zwycięzcy konkursu <<<.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

 

Cykl "Zbrojnie o niepodległość":

     Podczas kampanii przedstawimy 30 najważniejszych wydarzeń z okresu walk zbrojnych o wolność Polski  w latach 1768-1918 ponieważ niepodległości nam nie podarowano o czym należy pamiętać! Została ona wywalczona na polach bitew i okupiona krwią żołnierską. W okresie od rozpaczliwego ratowania Ojczyzny pod koniec XVIII w., aż do radosnego odzyskiwania Polski w 1918 r. miało miejsce wiele wydarzeń. Wojny, powstania i bitwy znaczyły drogę do wolności. Nasz cykl, poprzez przypomnienie najważniejszych wydarzeń militarnych, ma pokazać trudną drogę do odzyskania niepodległości przez Polskę.

  cykl zbrojnie o niepodleglosc niepodlegla mamy we krwi polska zbrojna krwiodawstwo wojsko polskie legionhdk

By się zapoznać się z wydarzeniami zapraszamy na stronę: Cykl "Zbrojnie o niepodległość" - kliknij

 

 

 

Patronat honorowy


Patronat medialny kampanii

Patronat medialny


Wsparcie kampanii 2019


Wsparcie kampaniiUczestnicy Kampanii

 

Donacje kampanii

 

 

 

 

Partnerzy strategiczni Legionu