Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

 

Według definicji pionier -  to krzewiciel postępu,człowiek wyznaczający nowe drogi.

Jeżeli zatem jesteś osobą ambitną chcącą krzewić naszą ideę w swoim regionie, możesz zostać pionierem działań honorowego dawstwa krwi. Razem ze swoimi bliskimi, przyjaciółmi i znajomymi masz możliwość stworzyć Oddział Klubu działający na wybranym terenie w oryginalny i wyjątkowy sposób. To bowiem od Was samych będzie zależało - w jaki sposób i na jakich zasadach -  chcecie promować honorowe krwiodawstwo.

Możecie być prekursorami wielu nowatorskich rozwiązań ponieważ jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. My ze swej strony służymy radą i pomocą. Potrzebujemy osób takich jak Ty i Twoi przyjaciele - ambitnych, szlachetnych i skorych do pomocy innym. Wierzymy, że jesteście jednymi z tych, dla których Dekalog Honorowego Dawcy Krwi jest drogowskazem i wykładnią do działania.

 

Strona Oddziału                   


oddzial krwiodawcy honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorPonieważ założeniem naszej działalności jest krzewienie idei honorowego krwiodawstwa w sposób nowoczesny i innowacyjny pionier, który zostanie koordynatorem  otrzyma uprawnienia i  zarazem możliwość tworzenia strony swojego Oddziału na Portalu Legion. Pomożemy mu w znalezieniu wyjątkowego leyutu i logotypu, który będzie wyróżniał go spośród wielu innych jednocześnie utożsamiając go bezpośrednio z jego miejscem czy rodzajem działania. W razie chęci będzie mógł założyć także grupy i fanpege na Facebooku zrzeszając tym samym sympatyków swojego Oddziału w jednym miejscu.

 

            Widoczne efekty pracy


oddzial statystyki fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorDobrze zorganizowana praca oraz systematyczność działań pioniera będą przekładać się bezpośrednio na świetnie zwizualizowane i opisane informacje zamieszczane na portalu Legion -  w szczególności na jego stronie Oddziału -  który daje wiele możliwości takich jak:

 • Współpraca zespołu - portal daje możliwość pokazania, że koordynator nie działa sam lecz jego praca jest często wspierana przez wielu działaczy i wolontariuszy. U nas zespół pokazujemy na pierwszym miejscu bo zespół - to ludzie, którzy są najważniejsi.
 • Relacje z działalności - w czasie funkcjonowania Oddziału warto czasami uwiecznić jego pracę w relacjach video, które pozostaną w bazie Oddziału do końca.
 • Wydarzenia - często widzimy szereg wydarzeń organizowanych przez różne Kluby czy organizacje HDK, jednakże rzadkością jest ich gromadzenie z możliwością wglądu w to, co udaje się zorganizować w poszczególnych latach działalności.
 • Partnerzy - każdy z pionierów działając profesjonalnie z myślą o swoich krwiodawcach będzie nawiązywał współpracę z wieloma partnerami tj. urzędy, media czy prywatni przedsiębiorcy. Pomoc i wsparcie każdego z nich można będzie ująć na swojej stronie Oddziału.
 • Statystyki - portal Legion, oprócz profesjonalnych funkcjonalności i możliwości będzie starał się pokazywać wszelkie niezbędne statystyki działań. Zaczynając od statystyk dla każdego z krwiodawców - poprzez statystyki Oddziałów Klubu -  gdzie dane każdego wydarzenia będą na bieżąco sumowane - a kończąc na statystykach Klubu czy całego portalu.

 

Wsparcie merytoryczne                


papier firmowy honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorOsoba będąca pionierem otrzyma od Klubu pełne wsparcie merytoryczne. W celu sprawnego funkcjonowania oddziału każdy pionier będzie posiadał dostęp do grafik Legionu aby móc kreować ideę krwiodawstwa w własny, niepowtarzalny sposób. Dodatkowo uzyska od nas wytyczne organizacyjne w postaci dokumentów dostępnych online, by mógł pełnić funkcję w sposób zgodny zarówno ze statutem jak i obowiązującymi regulaminami. Udostępnimy mu także papier firmowy jego Oddziału, który zwróci uwagę każdego, na kogo zaadresuje korespondencję.

  

 

                     Pieczątka i wizytówki


wisytowki pieczatka honorowy dawca krwi fundacja klub legion legionhdk krwiodawstwo oddaj krew blood donorPionier, który zostanie koordynatorem Oddziału będzie miał możliwość organizowania profesjonalnych akcji przy współpracy z urzędami, mediami oraz prywatnymi przedsiębiorcami, którzy zechcą wspierać jego działania. Nawiązując kontakty ze wspomnianymi partnerami koordynator będzie miał prawo do posługiwania się otrzymanymi od nas narzędziami t.j. pieczątką i wizytówkami jako elementami, które uwiarygodniają jego przynależność organizacyjną oraz pozwalają w sposób profesjonalny działać i funkcjonować.

 

Upominki                               


maly kubek upominek krwiodawstwo gadzet klub fundacja legion legionhdk

Nasz Klub już od samego początku istnienia stara się dbać o swoich klubowiczów, dlatego też każdy koordynator otrzyma wsparcie w postaci upominków, które będzie mógł przekazywać swoim krwiodawcom podczas akcji. Ponadto będzie mógł wprowadzić nowe, dotąd przez nas nie robione. 

Statystyki Portalu

PROFILE
NA PORTALU

52464
Klubowicze

7067

Wolontariat

664

Pozostali

44733

Najaktywniejsze kraje
Polska 52447
Wielka Brytania 12
Szwecja 2
Niemcy 1
Norwegia 1
Ukraina 1

PODZIAŁ
GRUP KRWI

Legenda

PROFILE
W POLSCE

mapa krwiodawstwo oddaj krew polska dawca legion klub legionhdk

52447
ogółem
7405
kobiety
44652
meżczyźni
Zobacz więcej   

Ostatnie donacje

Mateusz

Donacja: Krew pełna: 450ml
Miejsce: Centrum / RCKiK Gdańsk

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 0


Data: 2023-02-02

2023-02-02
Radosław

Donacja: Osocze: 650ml

2023-02-03
Beata Nowak

Donacja: Krew pełna: 450ml

2023-02-02
Łukasz Biziorek

Donacja: Krew pełna: 450ml

Zostań pionierem

Zdobywaj doświadczenie

Współpracuj z okolicznymi urzędami i mediami

Stwórz oddział Klubu

Koordynuj oddziałem Klubu Legion na swój sposób i ze swoimi ludźmi

 
Bądź prekursorem

Rozwijaj jako pierwszy krwiodawstwo w swoim mieście i okolicy

Wspieraj nas

Wykorzystaj swoje umiejętności i wspieraj nasze działania

 
Kreuj działania

Twórz z innymi organizacjami wspólne eventy, pikniki na rzecz społeczeństwa

Znajduj zniżki

Zostań ambasadorem systemu zniżek dla krwiodawców "Razem dla dawców"

 
Zobacz więcej   

Zespół legionu

 • Koordynator "Ognisty Legion"

  Maciej Dąbrowski

 • Zastępca Koordynatora Oddziału

  Patrycja Okrojek

 • Koordynator Oddziału Serock

  Emil Żurawski

 • Zastępca Koordynatora Oddziału Płock ds. wojskowych

  Kamil Głodkowski

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu

Zaloguj
Zarejestruj