Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

Artykuł w trakcie opracowywania - prosimy o cierpliwość!

 

O nas

     Podejmując staż ,,jak rozmawiać, żeby dobrze leczyć" w Hospicjum, po skończonych 6 - letnich studiach lekarskich, spotkałem Darka...miał wtedy nieco ponad 20 lat...chorował na nowotwór...ROZSIANA choroba nowotworowa, obrzęki limfatyczne, człowiek ważący 120 kg ? nie! ważył zaledwie 40 ! reszta to woda gromadząca się w jego ciele...zabijająca Go z każdą chwilą. Ja czekałem, a Chłopak nie chciał rozmawiać...a jednak udało się - pewnego dnia  wyciągnął rękę! Okazało się, że był niezwykle utalentowanym plastycznie i graficznie chłopakiem ! Zaprojektował LOGO (wtedy jeszcze powstającej w mojej głowie) Kampanii ,,Twoje TAK ma ZNACZENIE!". Zastanowiłem się wtedy, gdzie jest granica możliwości człowieka ?! Skoro ten mężczyzna podjął rehabilitację! Spędził ostanie tygodnie życia chodząc o własnych siłach! Do końca czuł smak życia! Nie dość, że zaprojektował LOGO akcji, której jeszcze nie było, zorganizował koncert swoich przyjaciół dla osób przebywających w tamtym czasie w Hospicjum. ....JEGO TAK miało ZNACZENIE! Podjął walkę i konkretne działanie ! Poczuł, że ŻYJE, choć dziś nie ma Go już z nami !

Wtedy i ja poczułem, że słowo TAK...moja chęć...zaangażowanie ! TO ma ZNACZENIE... moje TAK ma ZNACZENIE ! Twoje TAK ma ZNACZENIE!

Kampania

     Kampania powstała w roku 2016...dziesiątki rozmów, setki telefonów...tuziny podań... opór ? Oczywiście, że tak ! Jednak nie poddałem się i spotkałem na swojej drodze grono bardzo przychylnych mi i zaangażowanych osób !:) Zorganizowałem I Edycję Kampanii Twoje TAK ma ZNACZENIE! Panel bezpłatnych badań, szereg konsultacji lekarskich, miasteczko dla dzieci. Media lokalne i ogólnopolskie ?! ...mówili:

,,to nie ma szans", a jednak ! ;)

     Mamy rok 2018 i organizujemy III już Edycję tego niezwykłego Happeningu. LOGO u dołu strony to właśnie dzieło trzech niezwykłych osób, na które składają się: SERCE-RĄCZKA Z KCIUKIEM (Darek), tekst ,,Twoje TAK ma ZNACZENIE" (Michał Wieczorek) oraz kolorowe trójkąty widoczne na pełnym LOGO kampanii, które znajdziecie w innych miejscach strony wraz z ostateczną aranżacją LOGO (Joanna Berbesz). Cudowne osoby, które jako pierwsze powiedziały TAK, i którym bardzo z tego miejsca dziękuję.

Autor:

 

Ostatnie donacje

Fabian

Donacja: Krew pełna: 450ml
Miejsce: Przemyśl , Sportowa 6 / RCKiK Rzeszów

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 7650


Data: 2018-07-19

2018-07-20
Damian Zwarycz

Donacja: Krew pełna: 450ml

2018-04-30
Damian Zwarycz

Donacja: Krew pełna: 450ml

2018-06-22
Marcin Tyburek

Donacja: Krew pełna: 450ml

Zespół legionu

 • Koordynator 32 dr OP Olszewnica

  Kamil Sawicki

 • Koordynator Razem dla Dawców

  Hubert Lipowicz

 • Koordynator Oddziału Płock

  Karol Krajewski

 • Ambasador Razem dla Dawców

  Tereska Gąska

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni

Zaloguj
Zarejestruj