Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

 

Zapewne wszyscy zdajecie sobie sprawę z faktu - że obecnie - aby działać szybko i sprawnie, potrzebna jest profesjonalnie przygotowana strona internetowa. Tak też było w przypadku Klubu HDK Legion. Nasza strona powstała i została udostępniona jeszcze przed rozpoczęciem działalności klubu. W międzyczasie była na naszą prośbę trzykrotnie zmieniana i ulepszana dzięki uprzejmości firmy Conor Interactive. Wszystkie udogodnienia robiliśmy z myślą o tym, by w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego krzewić ideę honorowego krwiodawstwa.

Strona internetowa  Klubu szybko stała się nieocenionym kompendium wiedzy zawierającym wiele istotnych informacji skierowanych zarówno do samych krwiodawców jak również do wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką. W poszczególnych zakładkach znalazły się informacje m.in. o przysługujących uprawnieniach, obowiązujących odznaczeniach a nawet mitach funkcjonujących w krwiodawstwie.

Wszyscy jednak dobrze wiemy, że XXI wiek charakteryzuje się ogromnym postępem technologicznym, dlatego też to, co było w pełni funkcjonalne w 2014 roku - czyli na początku naszej drogi - dzisiaj wymaga modernizacji. Wychodząc zatem  naprzeciw wyzwaniom - przekształcamy naszą stronę internetową - w nowoczesny i funkcjonalny portal dający wiele możliwości, satysfakcji oraz wsparcia w działaniu zarówno krwiodawcom jak również działaczom.

Portal Legion jest jedyny w swoim rodzaju ponieważ nie ma chyba takiego drugiego na świecie... a to dopiero początek. W chwili obecnej przekazujemy tylko niewielką część jego możliwości, którą wraz z działalnością i rozwojem klubu będziemy stopniowo udostępniać przy wsparciu i podpowiedziach naszych klubowiczów.

Portal to miejsce przede wszystkim dla krwiodawców chcących w ciekawy i profesjonalny sposób kreować swój styl życia za pośrednictwem osobistego profilu. Można tam umieszczać dane o ilości oddanej krwi, swoich osiągnięciach ale również podzielić się informacją na swój temat. Bardzo ważną funkcją, jest również automatyczna informacja na profilu krwiodawcy o dacie kolejnej, możliwej donacji. Mamy nadzieję, że to duże udogodnienie - bez zbędnego odliczania z kalendarzem. Wystarczy  tylko wpisać datę odbytej donacji a resztę wykona za nas system. Finalnie mamy zamiar wprowadzić na portalu również wiele elementów statystycznych czyli sumujących i zarazem  wspierających - tak pojedynczego krwiodawcę - jak również grupy chcące wspólnie działać, oddawać krew czy choćby spotykać się.

Portal posiada wiele nowoczesnych funkcji  informacyjnych. Jedną z nich jest możliwość przekazywania na bieżąco pełnej informacji o naszych partnerach i darczyńcach - o tym jak dużo robią dla krwiodawców - a tym samym dla społeczeństwa. Jednym słowem Portal Klubu Legion to wielkie możliwości i ogromne wyzwanie.

W tym miejscu pragniemy podziękować osobom i firmom, które wsparły nas na początku naszej drogi i dzięki którym dzisiaj jesteśmy właśnie w tym miejscu.

Oto oni:

 • Pani Beata Juszczyk właściciel Internetowej Agencji Reklamowej Scofield
 • Conor Interactive
 • Agencja Reklamowa TABgraf
 • Aviotex
 • PrintNet
 • Surge Polonia

 

Kto jeszcze maczał w tym palce? ????

     … oczywiście prezes Klubu Robert Kowalewski

To właśnie on przez cztery lata kreował stronę będąc w 90% twórcom grafik oraz większości tekstów. Pytany  zawsze  powtarzał, że jest laikiem ale dobrze wiedział, co trzeba zmienić oraz dodać, by nasza działalność mogła się dalej rozwijać. Przestawiał, dodawał zmieniał…..i robi to nadal. Obecny portal, jego wygląd, funkcje i możliwości to spisywane jego osobiste notatki w ciągu ostatnich lat … jednym słowem setki przepracowanych godzin dla dobra Legionu.

Dziękujemy!

 

 

Statystyki Portalu

PROFILE
NA PORTALU

67007
Klubowicze

8209

Wolontariat

665

Pozostali

58133

Najaktywniejsze kraje
Polska 66986
Wielka Brytania 13
Szwecja 2
Włochy 1
Stany Zjednoczone 1
Niemcy 1
Norwegia 1
Ukraina 1
Białoruś 1

PODZIAŁ
GRUP KRWI

Legenda

PROFILE
W POLSCE

mapa krwiodawstwo oddaj krew polska dawca legion klub legionhdk

66986
ogółem
9164
kobiety
57371
meżczyźni
Zobacz więcej   

Ostatnie donacje

Kamil Paluch

Donacja: Krew pełna: 450ml przed 11 maja 2024
Miejsce: OT Chełm / RCKiK Lublin

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 2250


Data: 2024-07-18

2014-08-09
Patrycja Spychała

Donacja: Krew pełna: 450ml przed 11 maja 2024

0000-00-00
Patrycja Spychała

Donacja: Krew pełna: 450ml przed 11 maja 2024

2024-07-18
Izabela Wrońska

Donacja: Krew pełna: 450ml po 11.05.2024

Zostań pionierem

Zdobywaj doświadczenie

Współpracuj z okolicznymi urzędami i mediami

Stwórz oddział Klubu

Koordynuj oddziałem Klubu Legion na swój sposób i ze swoimi ludźmi

 
Bądź prekursorem

Rozwijaj jako pierwszy krwiodawstwo w swoim mieście i okolicy

Wspieraj nas

Wykorzystaj swoje umiejętności i wspieraj nasze działania

 
Kreuj działania

Twórz z innymi organizacjami wspólne eventy, pikniki na rzecz społeczeństwa

Znajduj zniżki

Zostań ambasadorem systemu zniżek dla krwiodawców "Razem dla dawców"

 
Zobacz więcej   

Zespół legionu

 • Koordynator Klubu Legion JWK Lubliniec

  Daniel

 • Grafik Legionu

  Grzegorz Grzywocz

 • Zastepca Koordynatora Oddziału Klubu HDK Legion przy 10BKPanc

  Adam Koronkiewicz

 • Koordynator Oddziału Porębska Kropelka Legionu

  Paweł Bralewski

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu