Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

nowoczeny e learning portal honorowe krwiodawstwo klub legion legionhdk

Jednym z naszych najważniejszych celów statutowych jest edukacja, w szczególności dzieci i młodzieży. W ówczesnych czasach chcąc dotrzeć do młodego pokolenia należy wykorzystać możliwości technologiczne oraz innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Naszym sposobem na naukę - tak najmłodszych jak i młodzieży czy dorosłych - jest stworzenie platformy e-learningowej, za pośrednictwem której postaramy się przybliżyć najważniejsze i jednocześnie ciekawe informacje początkowo z idei Honorowego Krwiodawstwa oraz z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Każde ze szkoleń będziemy umieszczać na naszym Portalu Legion dzieląc na dwie płaszczyzny ich funkcjonowania tj. ogólnodostępne oraz przeznaczone dla konkretnych szkół czy instytucji i placówek oświaty by mogły prowadzić szkolenia w sposób zorganizowany, przewidywalny i przede wszystkim z możliwością weryfikacji swoich podopiecznych.

Na koniec chcemy zwrócić uwagę na fakt, iż sami nie bylibyśmy w stanie tworzyć nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych. Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo podziękować urzędom i instytucjom, które nas wspierają finansowo i merytorycznie wierząc w nasz potencjał i możliwości. Ich logotypy i opisy wsparcia i pomocy znajdziecie klikając w odpowiedni herb lub logo zamieszczone poniżej.

Honorowe Dawstwo Krwi

Jest to nasza odpowiedź i zarazem próba zachęcenia młodego pokolenia do dzielenia się życiem z innymi. Naszym celem jest dotarcie i zainteresowanie młodzieży ideą krwiodawstwa - szczególnie tej - która wchodzi w dorosłe życie mogąc tym samym rozpocząć swoją przygodę z HDK ale także i najmłodszych, którym w ciekawy i interesujący sposób postaramy się zaprezentować wartości, którymi się kierujemy. Dla najbardziej wymagających zamierzamy także stworzyć lekcje "Poziom Expert" - wszystko jednak w swoim czasie.

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Jak wiemy idea ratowania życia ma wiele form i możliwości, jedną z nich jest umiejętność reagowania i podejmowania słusznych działań w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. E-learning Pierwszej Pomocy Przedmedycznej ma na celu przybliżyć choć w podstawowym wymiarze informacje z tej tematyki szczególnie kierowanym do młodych ludzi . Doskonale zdajemy siebie sprawę, iż samo szkolenie teoretyczne nie przełoży się na umiejętności ale da podstawy do kolejnych kroków - szkolenia PPP w szkołach z instruktorami i ratownikami, które także prowadzimy.

E-learning Legionu

2 Kategorie

Honorowe Dawstwo Krwi

Szkolenia e-learningowe przeznaczone dla osób chących poznać tematykę honorowego krwiodawstwa w kilku poziomach.
2 Kategorie / 23 Kursy

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Szkolenia e-learningowe dotyczące Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

Wsparcie E-learningu

Ostatnie donacje

Marcin

Donacja: Krew pełna: 450ml po 11.05.2024
Miejsce: Centrum / RCKiK Kraków

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 14151


Data: 2024-07-18

2024-04-04
Andrzej Krajewski

Donacja: Krew pełna: 450ml po 11.05.2024

2024-07-18
Kamil Paluch

Donacja: Krew pełna: 450ml przed 11 maja 2024

2014-08-09
Patrycja Spychała

Donacja: Krew pełna: 450ml przed 11 maja 2024

Zespół legionu

 • Koordynator Klubu Legion JWK Lubliniec

  Daniel

 • Zastępca Koordynatora Oddziału

  Krzysztof Starzak

 • Zastępca Koordynatora Oddziału Częstochowski Legion

  Paweł

 • Zastępca Koordynatora Płock

  Michał Dylicki

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu