Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

     Serdecznie zapraszamy wszystkich organizatorów Akcji Krwiodawstwa do wyjątkowej kampanii mającej na celu upowszechnianie i promowanie historii naszego kraju i czasów walk o niepodległość. Zaproszenie jest dla akcji zaplanowanych, których organizacja nie wymaga działań od podstaw czy potrzeby dodatkowego zabezpieczania ambulansu do poboru krwi.
     Organizatorzy akcji kampanii otrzymają dla swoich dawców certyfikaty uczestników kampanii oraz plakat z naniesionym logotypem ich organizacji. W razie jakichkolwiek pytań  czy sugestii prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 KROK 1

 NAPISZ MAILA

 

Mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Czas organizacji: dopuszczamy akcję wyłącznie w czasie trwania kampanii tj. 11 października - 11 listopada 2018r.

 

Informacje w wiadomości: prosimy o napisanie:
- kim jesteś i dlaczego chcesz dołączyć do kampanii;
- czy jesteś głównym organizatorem akcji oraz czy jest to pierwsza Twoja akcja.
- zaplanowane miejsce i przypuszczalna ilość dawców.
- dane kontaktowe tj. mail i telefon.

* W razie, gdy nie posiadasz Klubu HDK informacje te pozwolą nam na przedstawienie pełniejszych informacji o Twojej Akcji Krwiodawstwa.

 

 KROK 2

ZAŁÓŻ PROFIL KLUBU

 

Wejdź na Portal Legion i załóż profil klubu byśmy mogli Cię oznaczyć w wydarzeniach >>> Dodaj profil klubu HDK <<<.
Uzupełnij informacje o klubie. które pozwolą nam i krwiodawcom na rozpoznanie Twojej organizacji:
- logo;
- dokładna i skrócona nazwa;
- adres;
- opis działalności.

** Wymagamy, by powyższe elementy były uzupełnione w szczególności logo klubu byśmy mogli oznakować Twoje Akcje Krwiodawstwa.

 

      Formularz dodawania Profilu Klubu znajduje się w artykule: >>> Dodaj profil klubu HDK <<< gdzie można się dowiedzieć co można podać więcej by opis i informacje o Twojej organizacji były pełniejsze. Założone profile Klubów HDK na Portalu Legion dają możliwość dawcom posiadającym Profil Krwiodawcy do oznaczania się Waszym klubem czy do kontaktu z Wami!

 

 

 

Partnerzy strategiczni Legionu