Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

62 DNI KONKURSOWE - w dniach 1 lipca - 1 września organizatorzy wraz z partnerami kampanii będą wybierali zwycięzców. Poniżej będzimy przedstawiać zwycięzców, jeżeli chcesz być jednym z nich - dołącz do konkursu. Zapoznaj się z Regulaminem:

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 1:

Polska Zbrojna - Łukasz Jędrzejewski
Helikon-Tex - Zbigniew Knap
Formoza Challenge - Paweł Monkiewicz
FightExclusiveNight - Kamil Brożek
Fundacja The Good People - Marcin Krawczyk
Pitbull West Coast - Mateusz Podrzycki

 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 2:

Polska Zbrojna - Mateusz Czyż
Helikon-Tex - Daniel Rzeszotarski
Formoza Challenge - Tomasz Cybulski
FightExclusiveNight - Daniel Lange
Fundacja The Good People - Mariusz Cieluch
Batom Zdrowa Żywność - Dariusz Radkowski
Lasy Państwowe - Krzysiek Wodzień
Pitbull West Coast - Bartłomiej Konecki

 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 3:

Polska Zbrojna - Piotr Mikołajczyk
Helikon-Tex - Agnieszka Swora
Formoza Challenge - Krzysztof Jędrzejek
FightExclusiveNight - Bartek Duda
Fundacja The Good People - Grzegorz Maciejasz
Lasy Państwowe - Arkadiusz Sadecki

 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 4:

Polska Zbrojna - Kamil Wardak
Helikon-Tex - Mariusz Jarczewski
FightExclusiveNight - Bartosz Laskowski
Batom Zdrowa Żywność - Dariusz Klosek
Lasy Państwowe - Marcin Kowalczyk

 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 5:

Polska Zbrojna - Andrzej Napierała
Helikon-Tex - Dariusz Wysocki
Formoza Challenge - Tomasz Lelito
FightExclusiveNight - Leszek Harwig
Batom Zdrowa Żywność - Sylwia Cedrowicz
Lasy Państwowe - Łukasz Bałchanowski
Pitbull West Coast - Mariusz Kamiński
 

 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 6:

Polska Zbrojna - Anna Wodyńska
Helikon-Tex - Paweł Tomkowicz
Formoza Challenge - Zbigniew Grabowski
FightExclusiveNight - Marcin Koloch
Fundacja The Good People - Sebastian Działek
Batom Zdrowa Żywność - Krzysztof Gaweł
Lasy Państwowe - Krzysztof Kopyś
Pitbull West Coast - Adam Buszko

 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 7:

Polska Zbrojna - Darek Rusek
Helikon-Tex - Radosław Cichocki
Formoza Challenge - Mateusz Straszak
FightExclusiveNight - Konrad Szproncel
Fundacja The Good People - Tomasz Bogacz
Batom Zdrowa Żywność - Tomasz Szczodrowski
Lasy Państwowe - Michał Kaczmarek
Pitbull West Coast - Michał Adamek
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 8:

Polska Zbrojna - Krzysztof Twardowski
Helikon-Tex - Dawid Muszyński
Formoza Challenge - Mariusz Gajewski
FightExclusiveNight -Dominik Boczar
Fundacja The Good People - Jakub Cichocki
Batom Zdrowa Żywność - Krystian Maciejewski
Lasy Państwowe - Dariusz Jasak
Pitbull West Coast - Paweł Moryc
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 9:

Polska Zbrojna - Andrzej Śliwka
Helikon-Tex - Daniel Czekalski
Formoza Challenge - Sławomir Bochniak
FightExclusiveNight -Paweł Czarnecki
Batom Zdrowa Żywność - Paweł Kuźbicki
Lasy Państwowe - Patrycjusz Mejer
Pitbull West Coast - Łukasz Kozłowski

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 10:

Polska Zbrojna - Wiktor Wagner
Helikon-Tex - Marcin Perzanowski
Formoza Challenge - Iza Klimorowska
FightExclusiveNight - Magdalena Tańcula
Fundacja The Good People - Robert Raczyński
Lasy Państwowe - Jacek Shmidt
Pitbull West Coast - Adrian Lelek

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 11:

Polska Zbrojna - Grzegorz Prus
Helikon-Tex -Marcin Skok
Formoza Challenge - Robert Barcikowski
Fundacja The Good People - Wojciech TAMAS
Batom Zdrowa Żywność - Joanna Kalmarska
Lasy Państwowe - Marcin Błażejczyk
Pitbull West Coast - Michał Kolasa

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 12:

Polska Zbrojna - Mateusz Sawko
Helikon-Tex - Paweł ZAWADZKI
Formoza Challenge - Katarzyna
Fundacja The Good People - ROMAN OTŁOWSKI
Batom Zdrowa Żywność -Emilia Nowakowska
Lasy Państwowe - Szymon Pitrus
Pitbull West Coast - Łukasz Grabowski

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 13:

Polska Zbrojna - Kacper Kopera
Helikon-Tex - Damian Borowiec
Formoza Challenge - Rafał Polański
FightExclusiveNight - Tomasz Pytlik
Fundacja The Good People - Czesław Małek
Batom Zdrowa Żywność - Michał Gołdas
Lasy Państwowe - Krystian Włódarczyk
Pitbull West Coast - Agnieszka Gajek

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 14:

Polska Zbrojna - Piotr Wiszowaty
Helikon-Tex - Artur Kowalczuk
Formoza Challenge - Rafał Rutkowski
Fundacja The Good People - Grzegorz Wójcik
Batom Zdrowa Żywność - Paweł Pawlik
Lasy Państwowe - Grzegorz Dutka
Pitbull West Coast - KAMIL KORDYŃSKI

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 15:

Polska Zbrojna - Maciej Wróbel
Helikon-Tex - Jarosław Furtas
Formoza Challenge - Mateusz Nalewajk
FightExclusiveNight - ARTUR ŻAK
Batom Zdrowa Żywność - Adam Kowalski
Lasy Państwowe - Joanna Popiołek
Pitbull West Coast - Krzysztof Przybysz

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 16:

Polska Zbrojna - Maciej Baranowski
Helikon-Tex - Karol Adameczek
Formoza Challenge - Daniel Długokęcki
FightExclusiveNight - Dariusz Łukaszka
Batom Zdrowa Żywność - Daniel Kościuszko
Lasy Państwowe - Radek Grzebień
Pitbull West Coast - Rafał Malinowski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 17:

Polska Zbrojna - Piotr Grzęda
Helikon-Tex - Adrian Bąk
Formoza Challenge - Michał Małysa
FightExclusiveNight - Jacek Karaś
Fundacja The Good People - Łukasz Radek
Lasy Państwowe - Krzysztof Sadowski
Pitbull West Coast - Mateusz Motylewski

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 18:

Polska Zbrojna - Michał
Helikon-Tex - Patrycja
Formoza Challenge - Radosław Floriński
FightExclusiveNight - Adrian Turos
Batom Zdrowa Żywność - Gracja Kaluga
Lasy Państwowe - Paweł Sawicki
Pitbull West Coast - Rafał Korzeniewski

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 19:

Polska Zbrojna - Szymon Szewczyk
Helikon-Tex - Maciej Dymecki
Formoza Challenge - Michał Gratkowski
FightExclusiveNight - Michał Gatner
Batom Zdrowa Żywność - Sylwester Wojnar
Lasy Państwowe - Paweł Wasilewski
Pitbull West Coast - Patryk Ungierat

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 20:

Helikon-Tex - Paweł Kuna
FightExclusiveNight - Michał Garecki
Fundacja The Good People - Marek Góźdź
Batom Zdrowa Żywność - Wojciech Wysocki
Lasy Państwowe - Marta Sirko
Pitbull West Coast - Daniel Psuja

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 21:

Polska Zbrojna - Agata Galewska
Helikon-Tex - Jędrzej Stasiuk
FightExclusiveNight - Rafał Rogaliński
Fundacja The Good People - Mariusz Jarczewski
Lasy Państwowe - Maciej Jamrocha
Pitbull West Coast - Jerzy Załęcki

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 22:

Polska Zbrojna - Wojciech Bekasiewicz
Helikon-Tex - Mikołaj
FightExclusiveNight - Paulina Rokicka
Batom Zdrowa Żywność - Przemysław Jurkun
Lasy Państwowe - Mateusz Podrzycki
Pitbull West Coast - Karol Pomiotło

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 23:

Polska Zbrojna - Tomasz Siemida
Helikon-Tex - Paweł Rzosiński
FightExclusiveNight - Mateusz Bednarczyk
Fundacja The Good People - Artur Paprocki
Batom Zdrowa Żywność - Judyta Lipkowska
Lasy Państwowe - Marek Derlukiewicz

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 24:

Polska Zbrojna - Kamil Ancygier
Helikon-Tex - Grzegorz ROSIAK
FightExclusiveNight - Łukasz Bałchanowski
Batom Zdrowa Żywność - Joanna Grzebień
Lasy Państwowe - Adam Stalica
Pitbull West Coast - Patryk Sawicki

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 25:

Polska Zbrojna - Krzysztof Ratajczak
Helikon-Tex - Robert Biernat
Formoza Challenge - Rafał Rogowski
FightExclusiveNight - Krzysztof Chmielarski
Fundacja The Good People - Tomasz Głodzik
Batom Zdrowa Żywność - Paweł Niewiarczuk
Lasy Państwowe - Kamil Wichowski
Pitbull West Coast - Łukasz Daniel Kruczek

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 26:

Polska Zbrojna - Grzegorz STĘPIEŃ
Helikon-Tex - Sylwia Bastubba
Formoza Challenge - Rafał ALENOWICZ
FightExclusiveNight - Wanda Sordoń
Lasy Państwowe - Daniel Tryc
Pitbull West Coast - Piotr Kaluś

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 27:

Polska Zbrojna - Andrzej Szydlik
Helikon-Tex - Krzysztof Bronkowski
Formoza Challenge - Krzystzof Lorek
FightExclusiveNight - Piotr Niewiadomski
Fundacja The Good People - Michał Bonio
Lasy Państwowe - Wiktor Stasiak
Pitbull West Coast - Jacek Golanko
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 28:

Polska Zbrojna - Przemysław Wdowiak
Helikon-Tex - Mariusz Brzycky
Formoza Challenge - Bartłomiej Mikołowski
FightExclusiveNight - Wiesław Bakuła
Fundacja The Good People - Jarosław Stefaniak
Batom Zdrowa Żywność - Wojciech Ziętek
Lasy Państwowe - Krystian Mrozek
Pitbull West Coast - Polina Matsenko
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 29:

Polska Zbrojna - Piotr Nowiński
Helikon-Tex - Adam Koronkiewicz
Formoza Challenge - Kamil Deszcz
FightExclusiveNight - Dariusz Chludziński
Fundacja The Good People - Agnieszka Janiszewska
Batom Zdrowa Żywność - Przemysław Pakies
Lasy Państwowe - Mateusz Kurlandt
Pitbull West Coast - Maciej Krawczyk
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 30:

Polska Zbrojna - Jarosław Całka
Helikon-Tex - Maciej Karpiel
Formoza Challenge - Szymon Stypuła
FightExclusiveNight - Bartłomiej Lichota
Fundacja The Good People - Seweryn Topczewski
Batom Zdrowa Żywność - Michał Florek
Lasy Państwowe - Waldemar Cieślik
Pitbull West Coast - Alekos Trimintzios
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 31:

Polska Zbrojna - Dariusz Przybylski
Helikon-Tex - Mariusz Walczyk
Formoza Challenge - Artur Szczepański
FightExclusiveNight - Łukasz Wadowski
Fundacja The Good People - Grzegorz Topolski
Lasy Państwowe - TOMASZ KOZICKI
Pitbull West Coast - Mirosław Madejek
DekoracjaDomu.pl - Tomasz Furmańczyk
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 1,2,3,4,5 - uzupełninie:

DekoracjaDomu.pl:
- Przemysław Jankowiak
- Kamil Szczypka
- Sylwia Staśkiewicz
- Krzysztof Rychter
- Rafał Walczak
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 32:

Polska Zbrojna - Tomasz Tausznik
Helikon-Tex - Tomasz KONOPKA
Formoza Challenge - Krzysztof Wasilewski
FightExclusiveNight - Sebastian Gaweł
Fundacja The Good People - Krzysztof Wolny
Batom Zdrowa Żywność - Michał Topolewski
Lasy Państwowe - Przemysław
Pitbull West Coast - Mateusz Malicki
DekoracjaDomu.pl - Paweł Iwanowski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 6,7,8,9,10 - uzupełninie:

DekoracjaDomu.pl:
- Jakub Szymon
- Bartłomiej Woźny
- Rafał Sadowski
- Mateusz Zubkowicz
- Rafał Nawrocki
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 33:

Polska Zbrojna - Katarzyna Pipczyńska
Helikon-Tex - Konrad W
Formoza Challenge - Krystian Kanecki
FightExclusiveNight - Sławomir Blitek
Fundacja The Good People - Damian Płatek
Batom Zdrowa Żywność - Paweł Dudzik
Lasy Państwowe - Mateusz Góralski
Pitbull West Coast - Michał Orłowski
DekoracjaDomu.pl - Arkadiusz Dyśko
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 34:

Polska Zbrojna - Kamil Sko
Helikon-Tex - Michał Mazur
Formoza Challenge - Damian Ranuszkiewicz
FightExclusiveNight - Szymon Balachowski
Fundacja The Good People - Karolina Bauć
Batom Zdrowa Żywność - Michał Tomżyński
Lasy Państwowe - Michał Kaczyński
Pitbull West Coast - Marta Filipowicz
DekoracjaDomu.pl - Mateusz Parda
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 35:

Polska Zbrojna - Bartłomiej Konecki
Helikon-Tex -Maciej Płócieniak
Formoza Challenge - Sławomir Kujawski
FightExclusiveNight - Łukasz Kaczmarek
Fundacja The Good People - Piotr KONOPACKI
Lasy Państwowe - Krzysztof Woś
DekoracjaDomu.pl - Mariusz Huber
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 36:

Polska Zbrojna - Mirosław Konieczko
Helikon-Tex - Maciej Bukowski
Formoza Challenge - Krzysztof Żurek
FightExclusiveNight - Klaudiusz Nokielski
Batom Zdrowa Żywność - Krzysztof Kraśniewski
Lasy Państwowe - Sylwester Adamczyk
Pitbull West Coast - Tomasz Wysocki
DekoracjaDomu.pl - Artur Liszkiewicz
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 37:

Polska Zbrojna - Mateusz Kotłowski
Helikon-Tex - Radosław Piotr Sikora
Formoza Challenge - Grzegorz Gałęziowski
FightExclusiveNight - MICHAŁ WOŁKOWICKI
Fundacja The Good People - Bartosz Lubczyński
Batom Zdrowa Żywność - STANISŁAW GOŁUBOWICZ
Lasy Państwowe - Karolina Barczak
DekoracjaDomu.pl - Viktoriya Abdeljalil
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 11,12,13,14,15 - uzupełninie:

DekoracjaDomu.pl:
- Jacek Pierzga
- Adam
- Tomasz Jaśkiewicz
- Michał Mochniej
- Krzysztof Buczyński
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 38:

Polska Zbrojna - Łukasz Stankiewicz
Helikon-Tex - Aleksander Rybnicki
Formoza Challenge - Andrzej Wiśniewski
FightExclusiveNight - Sylwester Kruk
Batom Zdrowa Żywność - Jakub Dymkowski
Lasy Państwowe - Daniel Bruski
Pitbull West Coast - Maciej Baranowski
DekoracjaDomu.pl - Łukasz
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 16,17,18,19,20 - uzupełninie:

DekoracjaDomu.pl:
- Marcin Pruszanow
- Jarosław Piątek
- Oskar Drozd
- Radosław Karpiński
- Marcin Jędrzejewski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 39:

Polska Zbrojna - Przemysław Krzanowski
Helikon-Tex - Łukasz Reising
Formoza Challenge - Mariusz Sikora
FightExclusiveNight - Arkadiusz Prusiński
Fundacja The Good People - Norbert Acedanski
Lasy Państwowe - Mariusz Kamiński
Pitbull West Coast - Gabriel Kurek
DekoracjaDomu.pl - Łukasz Jankun
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 40:

Polska Zbrojna - Karolina Piechowiak
Helikon-Tex - Krzysztof Marciniak
Formoza Challenge - Dominik Wójcik-Nowowiejski
FightExclusiveNight - Jarosław Koszela
Fundacja The Good People - Oleksandr Pylniev
Lasy Państwowe - Małgorzata Burakowska
Pitbull West Coast - Karolina Szmalc
DekoracjaDomu.pl - Wojciech Borucki
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 41:

Polska Zbrojna - Krzysztof Tondel
Helikon-Tex - Michał Wołkowicki
FightExclusiveNight - Tadeusz Kotliński
Fundacja The Good People - Paweł Sporniak
Batom Zdrowa Żywność - Karol Jankowski
Lasy Państwowe - Bartosz Zawisza
Pitbull West Coast - Aleksandra Winiarz
DekoracjaDomu.pl - Daniel Wańczuk
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 42:

Polska Zbrojna - Mariusz Jarczewski
Helikon-Tex - Aneta Sokołowska
FightExclusiveNight - Przemysław Kwieć
Batom Zdrowa Żywność - Malwina Półkowska
Lasy Państwowe - Łukasz Studziński
Pitbull West Coast - Grzegorz Kubis
DekoracjaDomu.pl - Paweł Moryc
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 43:

Polska Zbrojna - Rafał Wojtczak
Helikon-Tex - Dariusz Wysocki
FightExclusiveNight - Marcin Krawczyk
Fundacja The Good People - Rafał Kuraś
Batom Zdrowa Żywność - Arek Karczewski
Lasy Państwowe - Kamil Nowak
Modeo - Odzież reklamowa, nadruki i hafty - Łukasz Wojcech Dziedzina
Pitbull West Coast - Jacek Baczewski
DekoracjaDomu.pl - Tadeusz Kozieł
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 44:

Polska Zbrojna - Ireneusz Macik
Helikon-Tex - Paweł Nowakowski
FightExclusiveNight - Jacek Strzebinczyk
Batom Zdrowa Żywność - Adam Brudzyński
Lasy Państwowe - Radek Grzebień
Pitbull West Coast - Karol Tumialis
DekoracjaDomu.pl - Bartosz Zuba
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 45:

Helikon-Tex - TOMASZ KUCMUS
Formoza Challenge - Tomasz Ruszel
FightExclusiveNight - Dawid Żur
Fundacja The Good People - Konrad Berentowicz
Batom Zdrowa Żywność - Janusz Kolczyński
Lasy Państwowe - Paweł Baczyński
Pitbull West Coast - Przemysław Lewandowski
DekoracjaDomu.pl - Bartosz Płocharczyk
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 46:

Polska Zbrojna - Piotr Józef Wilk
Helikon-Tex - Danuta
Formoza Challenge - Dariusz Pągowski
Batom Zdrowa Żywność - Jan Jarzębowski
Lasy Państwowe - Paweł Kwiatkowski
Pitbull West Coast - Paweł Hirny
DekoracjaDomu.pl - Paweł Kołata
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 47:

Polska Zbrojna - Damian Piwowarczyk
Helikon-Tex - Dawid Brudnicki
Formoza Challenge - Maciej Wlizło
FightExclusiveNight - Aleksandra Cyganek
Fundacja The Good People - Daniel Bąkowski
Batom Zdrowa Żywność - Łukasz Kijak
Lasy Państwowe - Grzegorz Siciak
Pitbull West Coast - Krzysztof Bryła
DekoracjaDomu.pl - Paweł Wojtalewicz
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 48:

Polska Zbrojna - Łukasz Mularski
Helikon-Tex - Dawid Gojke
Formoza Challenge - Wojtek Mróz
FightExclusiveNight - Bogusław Czech
Batom Zdrowa Żywność - Mateusz Jasiński
Lasy Państwowe - Joanna Karolczak
DekoracjaDomu.pl - Piotr Fiałka
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 21,22,23,24,25 - uzupełninie:

DekoracjaDomu.pl:
- Cezary Czarnecki
- Rafał Kaczmarek
- Łukasz Szafran
- Łukasz
- Paweł Iwanowski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 49:

Polska Zbrojna - Wojciech TAMAS
Helikon-Tex - Łukasz Schröder
Formoza Challenge - Przemysław Szymanowski
FightExclusiveNight - Sebastian Piasecki
Fundacja The Good People - Damian Wiśniewski
Batom Zdrowa Żywność - Łukasz Krajka
Lasy Państwowe - Michał Gratkowski
Pitbull West Coast - Daniel Plich
DekoracjaDomu.pl - Marian Kornaszewski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 50:

Polska Zbrojna - Mariusz Nowak
Helikon-Tex - Dariusz Zalewski
Formoza Challenge - Michał Gatner
FightExclusiveNight - Paweł Markowski
Batom Zdrowa Żywność - Agata Galewska
Lasy Państwowe - Michał
Pitbull West Coast - Dawid Sepkowski
DekoracjaDomu.pl - Adam
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 51:

Polska Zbrojna - Michał Dylicki
Helikon-Tex - Grzegorz Barcikowski
Formoza Challenge - Mirosław Sobczyk
FightExclusiveNight - Dawid Bębenek
Fundacja The Good People - Robert Bańka
Batom Zdrowa Żywność - Waldemar Cieślik
Lasy Państwowe - Tomasz Mazur
Pitbull West Coast - Grzegorz Imielski
DekoracjaDomu.pl - Maksymilian Worobiec
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 52:

Polska Zbrojna - Mirosław Konieczko
Helikon-Tex - Krzysztof Chmielarski
Formoza Challenge - Adrian Goraj
FightExclusiveNight - Sławomir Bitek
Batom Zdrowa Żywność - Michał Talar
Lasy Państwowe - Artur Malik
Pitbull West Coast - Hubert Wysocki
DekoracjaDomu.pl - Marek Wołyńczuk
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 26,27,28,29,30 - uzupełninie:

DekoracjaDomu.pl:
- Leszek Maćkowiak
- Paweł Wilkowski
- Kamil Wunsz
- Krystian Mężyk
-Tomasz Furmańczyk
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 53:

Polska Zbrojna - Kamil Strugalski
Helikon-Tex - Krzysztof Twardoch
Formoza Challenge - PIOTR ZAGULSKI
FightExclusiveNight - Adrian Skoczylas
Batom Zdrowa Żywność - Rafał Zamrzycki
Lasy Państwowe - Kamil Ka
Pitbull West Coast - Piotr Guzowski
DekoracjaDomu.pl - Marek Gąsieniec
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 54:

Polska Zbrojna - Artur Słabosz
Helikon-Tex - Kamil
Formoza Challenge - Robert Lis
FightExclusiveNight - Dariusz Chludziński
Fundacja The Good People - Dominik Wensierski
Lasy Państwowe - Marcin Maruszczak
Pitbull West Coast - Maciej Kotwicki
DekoracjaDomu.pl - Bartłomiej Szymański
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 55:

Polska Zbrojna - Remigiusz
Helikon-Tex - Grzegorz Kulesza
FightExclusiveNight - Kamil Malicki
Fundacja The Good People - Łukasz Połeć
Batom Zdrowa Żywność - Robert Chajdaś
Lasy Państwowe - Sebastian Auguścik
Pitbull West Coast - Justyna Jaworska
DekoracjaDomu.pl - ARTUR MAZURKIEWICZ
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 56:

Polska Zbrojna - Adam Ożarowski
Helikon-Tex - Łukasz Huegel
FightExclusiveNight - Dawid Kordan
Fundacja The Good People - Halina Jasińska
Batom Zdrowa Żywność - Artur Kowalczuk
Lasy Państwowe - Maciej Jamrocha
Modeo - Odzież reklamowa, nadruki i hafty - Grzegorz Solarz-Kwiatkowski
Pitbull West Coast - Tomasz Lelito
DekoracjaDomu.pl - Robert Bieszcz
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 57:

Polska Zbrojna - Bartłomiej Muryn
Helikon-Tex - Mateusz Podrzycki
Formoza Challenge - Michał Ratoń
FightExclusiveNight - Krzysztof Andruszkiewicz
Fundacja The Good People - Piotr Kuzmierski
Batom Zdrowa Żywność - Maciej Wysocki
Lasy Państwowe - Kamil Wątkowski
Pitbull West Coast - Michał Bruch
DekoracjaDomu.pl - Marek Namysłowski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 58:

Polska Zbrojna - Marcin Krawczyk
Helikon-Tex - Marek
Formoza Challenge - Kamil Cieżak
FightExclusiveNight - Paweł Pawlik
Fundacja The Good People - Aleksander Żelawski
Batom Zdrowa Żywność - Michał Mirowski
Lasy Państwowe - Mateusz Kurlandt
DekoracjaDomu.pl - Alicja Kryjak
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 59:

Polska Zbrojna - Kamil Mieszkowski
Helikon-Tex - Michał Pińczyński
FightExclusiveNight - Rafał Maj
Fundacja The Good People - Krzystof Starzak
Batom Zdrowa Żywność - Bartłomiej Czech
Lasy Państwowe - Karolina Baszczyńska
DekoracjaDomu.pl - Adam Nieznański
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 60:

Polska Zbrojna - Krzystzof Bronkowski
Helikon-Tex - Marcin Bogucki
Formoza Challenge - Kacper Bączek
FightExclusiveNight - Krzystzof Jędrzejek
Fundacja The Good People - Radosław Kubik
Batom Zdrowa Żywność - Mateusz Pękala
Lasy Państwowe - Robert Filewski
Pitbull West Coast - Marcin Opozda
DekoracjaDomu.pl - Damian Hojnowski
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 61:

Polska Zbrojna - Bartłomiej Pokrzywiński
Helikon-Tex - Sebastian Mech
Formoza Challenge - Izabela Wrońska
FightExclusiveNight - Mateusz Dudek
Batom Zdrowa Żywność - Michał Suder
Lasy Państwowe - Bartłomiej Woźny
Pitbull West Coast - Radosław Paierowski
DekoracjaDomu.pl - Tomasz Pontus
 

Zwycięzcy dnia konkursowego nr 62:

Helikon-Tex - Agnieszka LP
Formoza Challenge - Sylwester STANIEK
Fundacja The Good People - Małgorzata K.
Lasy Państwowe - Łukasz Jędrzejewski
Pitbull West Coast - Monika Pasierowska
DekoracjaDomu.pl - Marcin Dobrzański
 
 
 

Patronat i wsparcie 4HEROES 2023

Ambasadorzy i wsparcie 4HEROES 2023

Sponsorzy dni konkursowych 4HEROES 2023


Sponsorzy nagród 4HEROES 2023


Partnerzy Akcji Krwiodawstwa 4HEROES 2023

Patronat i wsparcie medialne kampanii 4HEROES 2023

 

Ostatnie donacje

Patryk Szewczyk

Donacja: Krew pełna: 450ml
Miejsce: OT Radomsko / RCKiK Łódź

Kraj donacji: pl
Ilość oddanej krwi: 5400


Data: 2024-02-26

2024-02-26
Daniel Wysocki

Donacja: Krew pełna: 450ml

2024-02-26
Mirosław Jeremiejko

Donacja: Krew pełna: 460ml

2024-02-26
Wojciech Borucki

Donacja: Krew pełna: 450ml

Zespół legionu

  • Zastępca Koordynatora Oddziału Częstochowski Legion

    Arkadiusz Kobiela

  • Koordynator Oddziału w Nisku

    Dariusz Ligęza

  • Koordynator Stołeczny Legion - Baszta

    Mariusz Wilczyński

  • Koordynator Oddziału Leśnik

    Łukasz Auguścik

Wydarzenia

Wybierz upominek

Zobacz więcej

Partnerzy strategiczni Legionu