Logo ruchome legion klub hdk

6 legion portal legion honorowi dawcy krwi klub fundacja legion legionhdk

Kampania "Niepodległą mamy we krwi 2019" skierowana jest do wszystkich krwiodawców oraz potencjalnych dawców krwi, ale także dla organizatorów Akcji Krwiodawstwa. Można do niej dołączyć po prostu oddając krew i jednocześnie biorąc udział w wyjątkowym konkursie lub organizując akcję pod nazwą i hasłem kampanii. Poniżej znajdziecie dokładne dla obu możliwości, w razie problemów, pytań czy propozycji prosimy o kontakt mailowy:

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Honorowi Dawcy Krwi

Dla dawców przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, który odbywać się będzie na Portalu Legion www.legionhdk.pl oraz za pomocą mobilnej aplikacji "Legion Bohaterów - Honorowi Dawcy Krwi" w dniach od 1 września do 11 listopada i potrwa 71 dni konkursowych. Każdego dnia będzie wybieranych 5 donacji, które wyróżnimy naszym certyfikatem i coinem kampanii oraz nagrodami otrzymanymi od sponsorów. Na koniec dodatkowo spośród uczestników wylosujemy szczęśliwców, którzy zdobędą atrakcyjne nagrody główne jak pióro od Prezydenta RP, sygnety promujące krwiodawstwo, skoki w tandemie z komandosami JWK, leathermany, elementy wojskowego wyposażenia i inne.

By dołączyć do kampanii a tym samym wziąć udziel w konkursie należy oddać krew w terminie 1.09-11.11.2019 r., założyć profil na Portalu Legion lub w aplikacji "Legion Bohaterów - Honorowi Dawcy Krwi" (aplikacja w trakcie wdrażania) oraz dodać "donację kampanii". By dowiedzieć się więcej na temat nagród lub w jaki sposób dołączyć do konkursu zapraszamy do artykułu: >>> Konkurs "Niepodległą mamy we krwi 2019" <<<

 jak dolaczyc konkurs niepodlegla mamy we krwi polska zbrojna krwiodawstwo legionhdk

 

Organizatorzy akcji krwiodawstwa

W trakcie kampanii planujemy organizację około 50 akcji krwiodawstwa w całej Polsce przez oddziały naszego Klubu HDK Legion oraz inne kluby, które w poprzednim roku uczestniczyły i zapowiedziały swój udział w kolejnej edycji. Organizatorzy, którzy dołączą do kampanii otrzymają po realizacji specjalne zaproszenie na uroczystą konferencję, na której w specjalny sposób ich przyjmiemy i wyróżnimy.

Dla organizatorów będziemy przekazywać  certyfikaty i coiny kampanii oraz miesięcznik Polski Zbrojnej by mogli tym samym przekazać je dawcom, którzy pojawią się na ich akcjach.Ilość przekazywanych gadżetów kampanii jest ograniczona dlatego po zebraniu zgłoszeń prześlemy informację o ilości przekazywanych elementów dla wszystkich lub części zgłoszonych akcji. W razie braku wystarczającej ilości gadżetów liczyć się będzie data przesłania zgłoszenia.

Organizatorzy akcji krwiodawstwa chętni by dołączyć do wspólnej zabawy w ramach kampanii proszeni są o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza zgłoszeniowego wg. którego przygotujemy i prześlemy gotowy plakat oraz otrzymamy adres do wysyłki wspomnianych gadżetów kampanii.

W sprawach związanych z plakatem i grafiką akcji kampanii prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz akcji krwiodawstwa kampanii
  Wybierz plik Załaduj
   Wybierz plik Załaduj

    

    

   Wsparcie kampanii 2019

    

    

   Ostatnie donacje

   Marta Szewczyk-Mitura

   Donacja: Krew pełna: 450ml
   Miejsce: OT Nowy Dwór Maz. / RCKiK Warszawa

   Kraj donacji: pl
   Ilość oddanej krwi: 9


   Data: 2023-05-29

   2023-05-30
   Paweł Mucha

   Donacja: Płytki krwi > 500 ml i osocze > 300 ml po 17.05.2019

   2023-05-28
   Mateusz

   Donacja: Krew pełna: 450ml

   2023-05-27
   Damian Czaja

   Donacja: Krew pełna: 450ml

   Zespół legionu

   • Koordynator Oddziału Szczecin

    Artur Grobelko

   • Koordynator Oddziału

    Sebastian Dereń

   • Zastępca Koordynatora Oddziału

    Krzysztof Starzak

   • Koordynator Oddziału Trójkolorowi

    Sebastian

   Wydarzenia

   Wybierz upominek

   Zobacz więcej

   Partnerzy strategiczni Legionu

   Zaloguj
   Zarejestruj